Davidoff Zino

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Davidoff Zino

Vonná řada Zino od značky Davidoff je synonymem luxusu v každém detailu. Už od roku 1988 tato nadčasová vůně ovládá mužská srdce po celém světě. Její harmonické složení dokáže vykouzlit charisma a neodolatelnost u každého uživatele. Už samotný flakonek této vůně v černo-zlatém provedení představuje nekonečnou dávku maskulinity. Parfém Davidoff Zino s vámi zůstane po celý den a podpoří vaše sebevědomí, abyste se mohl postavit všem výzvám života. Odhalte i vy tajemství nadčasového šarmu v jednom flakonku – vůni Davidoff Zino!

Davidoff Zino: vonná symfonie pánské elegance

Legendární, nezapomenutelnou pánskou vůni Davidoff Zino vytváří v úvodu levandule, bergamot, šalvěj muškátová a brazilské růžové dřevo. V srdci se nachází konvalinka, jasmín, růže a geranium, které společně tvoří hlubší, květinovou vrstvu kompozice. V základu se objevují tóny pačuli, cedru, santalu a vanilky pro zajištění hloubky a smyslnosti. Užijte si kombinaci květinových a dřevitých akordů, které se harmonicky prolínají. Parfém Davidoff Zino vás okouzlí svou jemností a svůdností. Vždy po sobě zanechá stopu nadčasové elegance.

Vyzkoušejte i stejnojmenný deodorant

Součástí řady je deodorant Davidoff Zino, který nabízí účinnou ochranu před potem a zároveň péči o citlivou pokožku. Tento tuhý deodorant s mužnou vůní udrží vaše podpaží svěží a provoněné po celý den. S pocitem jistoty se tak můžete soustředit na své aktivity a plně vychutnávat každý okamžik dne.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest