Curaprox CPS 011 Prime Start Set mezizubní kartáček CPS 011 Prime Refill 5 ks + držák UHS Holder 409 1 ks + držák UHS Holder 470 1 ks

          
Skladem   |  (ID: 112230)
159
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Curaprox je švýcarskou značkou, která je nerozlučně spojena s péčí o ústní hygienu. Není divu, že se za několik let stala jednou z nejoblíbenějších značek vyrábějících zubní kartáčky na českém trhu. Její výrobky totiž doporučuje většina zubních lékařů. Produkty značky v podobě zubních kartáčků, zubních past, ústních vod a dalších pomůcek propojují jedinečný design a vysokou kvalitu a jejich cílem je zanechat zuby i dásně dokonale čisté a zdravé. Značka byla založena v roce 1972 a na českém trhu se poprvé představila v roce 1989.

Dentální péče se značkou Curaprox

Vlajkovou lodí značky se stal zubní kartáček. Ten je založený na jednoduchosti a maximální účinnosti. Kartáčky Curaprox jsou vyrobeny z extra měkkých patentovaných vláken s rovným střihem a vysokou hustotou. Věděli jste, že nejvíce zubních kazů vzniká v mezizubních prostorech? Bojujte proti nim s mezizubním kartáčkem Curaprox 1006 Single, jenž se snadno dostane i do těžko dostupných míst. Pro děti je zase speciálně vytvořený dětský zubní kartáček Curaprox Curakid.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest