Creed Acqua Originale Asian Green Tea Parfémované vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Asian Green Tea je lákavá citrusově-čajová vůně s oblíbenými zelenými, květinovými, pudrovými a dřevitými podtóny. Pro její univerzalitu a svěžest ji mohou nosit ženy i muži. Výjimečně čistá kompozice nejlépe vynikne za jarních a letních dní. Podle uživatelských ohlasů má na pokožce i dlouhou trvanlivost – 6 až 10 hodin.

Hlavní složky: zelený čaj, mandarinka a bergamot

Unisex parfém Asian Green Tea uvedla tradiční francouzská značka Creed, která v minulosti dodávala vůně i na královský dvůr. Na pultech luxusních světových parfumerií se objevil v roce 2014. Do jeho vonné směsi tvůrci zahrnuli pouze vybrané ingredience. V hlavě je to mandarinka, bergamot, citron a neroli, olej z květů hořkého pomeranče. V srdci silný zelený čaj, černý rybíz, fialka, růže a otočník. V základu pak ambra, pižmo a santalové dřevo. Vše korunuje vkusný bílý flakon.

Každý parfém vám přinese unikátní vonný podpis

Květinové vůně všeobecně více vyhovují ženám, kořeněné spíše mužům a ovocné či zelené bývají unisexové. Záleží však na PH (kyselosti, či zásaditosti) pokožky konkrétního uživatele. To znamená, že ačkoli má parfém stejné složení, ve spojení s osobní chemií vytvoří unikátní vonný podpis. Nyní můžete těmto vzrušujícím experimentům vystavit parfémovanou vodu Creed Acqua Originale Asian Green Tea. Bude se líbit vám i partnerovi, nebo si ji nakonec necháte jen vy…?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest