Creed Acqua Originale Asian Green Tea Parfémované vody

Doručíme k vám
zítra - 15.10.
K osobnímu odběru
od dneška - 14.10.

Popis produktu

Parfémovaná voda Creed Acqua Originale Asian Green Tea je lákavá citrusově-čajová vůně s oblíbenými zelenými, květinovými, pudrovými a dřevitými podtóny. Pro její univerzalitu a svěžest ji mohou nosit ženy i muži. Výjimečně čistá kompozice nejlépe vynikne za jarních a letních dní. Podle uživatelských ohlasů má na pokožce i dlouhou trvanlivost – 6 až 10 hodin.

Hlavní složky: zelený čaj, mandarinka a bergamot

Unisex parfém Asian Green Tea uvedla tradiční francouzská značka Creed, která v minulosti dodávala vůně i na královský dvůr. Na pultech luxusních světových parfumerií se objevil v roce 2014. Do jeho vonné směsi tvůrci zahrnuli pouze vybrané ingredience. V hlavě je to mandarinka, bergamot, citron a neroli, olej z květů hořkého pomeranče. V srdci silný zelený čaj, černý rybíz, fialka, růže a otočník. V základu pak ambra, pižmo a santalové dřevo. Vše korunuje vkusný bílý flakon.

Každý parfém vám přinese unikátní vonný podpis

Květinové vůně všeobecně více vyhovují ženám, kořeněné spíše mužům a ovocné či zelené bývají unisexové. Záleží však na PH (kyselosti, či zásaditosti) pokožky konkrétního uživatele. To znamená, že ačkoli má parfém stejné složení, ve spojení s osobní chemií vytvoří unikátní vonný podpis. Nyní můžete těmto vzrušujícím experimentům vystavit parfémovanou vodu Creed Acqua Originale Asian Green Tea. Bude se líbit vám i partnerovi, nebo si ji nakonec necháte jen vy…?

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: