Clean Blossom Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Clean Blossom z roku 2016 je něžná a optimistická květinová vůně, až po okraj naplněná emocemi. Zaujme moderní slečny i dámy, pro něž se stane zásobárnou energie na celý den. Vynikne zejména na jaře a v létě, při denním i večerním nošení. Značka Clean, založená roku 2003 Kanaďankou Randi Shinder, do ní vtělila smysl pro čistý styl a minimalismus.

Smyslné květinové opojení

Parfém Clean Blossom začíná tuniským neroli, šeříkem a frézií, poté se rozvíjí pestrou vůní zahrady v podobě pomerančového květu, karafiátu, lilie a magnólie. Pižmo, topol a santalové dřevo v těle parfému přetrvávají dlouhé hodiny. K výdrži vůně přispívá i podoba parfémované vody (EdP – Eau de Parfum), která obsahuje 8–15 % parfémové kompozice (toaletní voda pouze 4–8 %).

Neroli v dámských parfémech

Parfémované vodě Clean Blossom vévodí šeřík a neroli, olej z květů hořkého pomeranče (Citrus aurantium), který zpopularizovala italská princezna z Neroli, Marie Anne de La Trémoille (1642–1722). Používala ho k provonění rukaviček a jako koupelovou přísadu. Sladká květinová vůně neroli byla typická pro kvetoucí Versailles a Madame de Pompadour. Květy pomerančovníku se také dávaly nevěstám na závoje a do kytic, jako symbol čistoty a panenství.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: