Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Clean

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Clean

Čisté, svěží a okouzlující. Přesně takové jsou vůně kanadské značky Clean založené v roce 2003. V nabídce této značky najdete kromě parfémů také vůně do domácnosti a kosmetiku. V současnosti se produkty značky Clean prodávají ve více než 30 zemích světa. Velkou oblibu mají zejména v USA, Japonsku, Švédsku a také u nás. První vůně s názvem Clean Original byla představena již v roce 2003 a svou inspiraci našla v kostce mýdla.

Vůně Clean, jež si vás získají svou jednoduchostí

Kromě vůně evokující aroma kostky mýdla se můžete těšit také na vonné kompozice, které vaše tělo provoní akordy bavlny, čerstvě vypraného prádla, kůže, svěžího vánku, deště nebo třeba ranní sprchy.

Neparfémované parfémy Clean

Značka Clean se rozhodla svět parfémů obohatit o něco zcela výjimečného, a tak přišla s kvalitními neparfémovanými parfémy. Co je na nich zvláštního? Můžete je nosit kdykoliv a kdekoliv, jsou totiž velmi lehké, svěží a čisté. Podle jejich tvůrců přinášejí jednoduchost do dnešního komplikovaného světa.

Vytvořte si vlastní jedinečnou vůni

Značka Clean v lidech podporuje hravost a kreativitu. Díky čistotě vůní je můžete jednoduše vrstvit a vytvořit tak unikátní vonnou kompozici.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest