BYREDO Sunday Cologne Parfémované vody

          
Skladem   |  (ID: )
4 859
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Bývalý basketbalista, milovník tetování, absolvent stockholmské umělecké školy, muž se silnou obsesí pro výjimečné vonné ingredience, kterými se nechal unést již v mládí. To je Ben Gorham, zakladatel věhlasné a hodně atypické značky parfémů BYREDO, pocházející ze Švédska. Gorham se narodil indické matce a kanadskému otci. Oba byli kočovné povahy, a tak měl Ben možnost objevovat svět, různé krajiny a také vůně. V zemi své matky podlehl kouzlu koření a kadidla, v Kanadě zase svěžesti tamních dřevin a lesů. Místa a vonné esence, které mu přirostly k srdci, pak vtisknul do svých parfému. Ben Gorham, věčný rebel tělem i duší, nakonec svůj titul z malířského umění využil trochu jinak – svůj umělecký cit se rozhodl investovat do parfumérství. A udělal dobře. Díky této volbě máme možnost vonět unikátní vůní, která absolutně nespadá mezi mainstreamové parfémy. Čiší originalitou a zaujme nejen umně namíchanými vzácnými esencemi, ale také luxusním minimalistickým flakonem, tolik typickým pro BYREDO. Neobvyklé názvy parfémů, odkazující na ingredience, navštívené země či prostou atmosféru, jsou pak už jen třešničkou na dortu. U nás BYREDO ještě možná není tak známé jako v zahraničí, ale pochvalné články o vůních značky v časopisech Vogue, Vanity Fair, Elle, V Magazine či Fantastic Man jsou jasným důkazem toho, že je na trhu něco nevšedního, co hýbe jinak trochu stojatými vodami parfumérského odvětví.

Od přenádherné krajiny italského Valle Vigezzo k břehům Rýna až po americkou uličku s tradiční Chapmanovou lékárnou... Klasická vůně gentlemana se dostala všude. Na každém okenním parapetu, v každé koupelnové skříňce, vedle vyskládaných ručníků... Taková je popularita kolínské vody pro muže již více než sto let. Značka BYREDO vytvořila v roce 2011 svou unikátní verzi, nazvanou Sunday Cologne, která byla inspirovaná právě věhlasem původní kolínské. Gorhamem namíchané vonné esence vytváří aromatický a dřevitý odér. POZOR! Vůně je silně návyková. Horní tóny mísí anýzové hvězdičky, kardamom a bergamot. Srdce Sunday Cologne tepe kouřovým kadidlem, antistresovou levandulí a nezaměnitelný muškátem. Spodní tóny překvapí lesním mechem, pačuli a vetiverem.

Parfémovaná voda BYREDO Sunday Cologne je s nádechem citrusů, křupavá a letmá. Rozhodně ne dusivá, jak byste čekali od typických těžkých kolínských vod. Sunday Cologne je zkrátka jiná – novodobé ztvárnění tradice a nadčasovosti – kolínská v novém obleku. Pro smělého muže, který se nebojí oživit nudnou klasiku a je rád výjimečným pro své ženské publikum.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest