By Kilian The Cellars Gold Knight Parfémované vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Parfémovaná voda By Kilian The Cellars Gold Knight je orientální pánská vůně z roku 2017, kterou sestavil parfémář Pascal Gaurin. Inspiroval se při tom smyslností rytíře ve zlatém brnění z obrazu Beethovenův vlys od Gustava Klimta. Vyjádřil se erotizujícím pačuli propojeným s hřejivě žlutou vanilkou a řízným sladkým anýzem. Nechte se na vlně emocí vtáhnout do příběhu plného dobrodružství a rytířského chování k ženám… Vůně Gold Knight podpoří vaše přirozené mužské charisma v jakékoli situaci!

Medově-anýzová parfémovaná voda

Luxusní pánský parfém By Kilian The Cellars Gold Knight otevírá jiskřivý anýz a bergamot. Po pár minutách se přidávají vanilkové a medové esence srdce, jimž vytváří podklad svůdné pačuli. Vzhledem k prohřívajícím složkám je vůně Gold Knight vhodná pro používání v chladnějším ročním období. Od podzimu do jara vás spolehlivě doprovodí při denních povinnostech i večerní zábavě. Dopřejte si dotek opravdové elegance s parfémovanou vodou By Kilian The Cellars Gold Knight.

Tip na reprezentativní dárek pro muže

Potřebujete dobře vypadající pánský dárek? Zde je opravdu každá rada dobrá… Ale my ji máme: tipem může být právě parfémovaná voda By Kilian The Cellars Gold Knight. Udělejte s ní radost svému „Zlatému rytíři“ u příležitosti životního jubilea nebo třeba na Vánoce. S vůní plnou vybraných ingrediencí v reprezentativním flakonu prakticky nemůžete šlápnout vedle.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest