Azzaro Twin Women Toaletní voda pro ženy 30 ml

25x

Popis produktu

Toaletní voda Azzaro Twin Women je francouzská vůně pro ženy, která důmyslně propojuje sladkost broskví, růží, květů mandloně, kosatců a svůdného pižma. Příjemná nevtíravá vůně vám vydrží na pokožce nebo oblečení až celodenně. Se značkou Azzaro spolupracují vyhlášení parfuméři Maurice Maurin, Alberto Morillas či Jacques Cavallier, kteří jejím parfémům zajišťují luxus a dokonalý styl.

Univerzální vůně pro mladou generaci

Azzaro Twin ocení „mladí dospělí“, kteří zrovna pronikají do tajů svádění. Pár vůní Twin (Dvojče) z roku 2008 k sobě krásně zapadá – Azzaro Twin Women v bílém a Azzaro Twin Men v černém designovém flakónu. Některé recenze Azzaro Twin Women přirovnávají tuto vůni ke krému Nivea. V každém případě s ní zaujmete – v kanceláři i na rande.

Hlavní přednosti parfému Azzaro Twin Women

  • Čistá teplá krémová vůně s dlouhou výdrží.
  • Snadné nanášení díky praktickému flakónu.
  • Tradice francouzské značky Azzaro od roku 1975.

Toaletní voda Azzaro Twin Women nadchne ženy sportovního typu i romantičky. Pořiďte si ji pohodlně online.

Hodnocení 3.9
  • 91 %zákazníků doporučuje
  • 25hodnocení uživatelů

Recenze 25x


Petra

Kupila jsem pouze vzoreček. Vůně na mě vydržela celý den. Je příjemná, ale řadila bych ji do kategorie obyčejných vůní. Ale kdo má rád vůni čistoty, ať si také zakoupí vzoreček a vyzkouší ji. Na každém samozřejmě voní jinak.

Rena

Nádherná, jemná, krémová / i když Niveu mi nepřipomíná/. Je taková nevinná a sněhově bílá jako nevěsta :-)

Sylva

Velmi příjemná vůně.Na první přivonění mi připomíná deodorant Fenjal,potom se rozvine do lehce kořeněné vůně podobné Chanelu Allure.Byla to koupě dle recenzí a nezklamala.Kolegyně v zaměstnání hodnotily také kladně.

Kateřina

Omlouvám se všem, kteří tuto vůni obdivují, ale za mě ne. Je to takový laciný deodorant. Na mé kůži se rozvíjí velmi nepříjemně. Ze začátku jsem měla pocit, jakobych se polila nivea krémem a pak se vůně začala zostřovat. Doporučuji před koupí vyzkoušet. Podle recenzí bych si ji koupila, ale ve skutečnosti je mi velmi nepříjemná!

Kamča

Nemohu jinak než souhlasit s komentáři níže. Hledala jsem vůni, která bude jemná, čistá, prostě taková, ve které se cítíte jako čerstvě vysprchovaná. A opravdu tato taková je, od začátku do konce. Je i dlouho cítit a vůně se malinko rozvine do takové nasládlé příjemné vůničky, asi ten květ mandloně. Ideální teď na toto období, když už se tolik nehalíme, na kůži se totiž krásně rozvine. A pozor, i mužům se líbí. Kolega mě poprosil, abych mu prozradila, čím, že to voním. Vůně se mu líbí natolik, že by jí chtěl pro manželku:-)


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: