Armaf Club de Nuit Woman Deodorant pro ženy 75 g

Skladem   |  (ID: 155336)
334
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

V dámské vonné řadě Armaf Club de Nuit si vychutnáte pohádková orientální aromata, která vyluzuje pomeranč, růže, pačuli, santal, pižmo, vanilka, oud i mořský vánek. Parfémy značky Armaf se vyznačují mimořádnou intenzitou: stačí dva až tři nástřiky a budete mít nadlouho provoněnou pokožku i oblečení. Navíc si pod stejnými názvy můžete opatřit vonnou řadu pro ženu i muže a sladit se tak v páru.

Armaf Club de Nuit: velmi ženské, sexy a trvanlivé vůně

Základem řady je květinově-ovocná vůně pro ženy Armaf Club de Nuit. Její horní vrstva předkládá pomeranč, grapefruit, bergamot a broskev, srdce růži, jasmín, pelargonii a liči, základ pačuli, vanilku, pižmo a vetiver. Výjimečná harmonie vonných ingrediencí dovoluje tento parfém nosit po celý rok. Vynikne v teplejším i chladnějším počasí.

Žádaná je i parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Milestone se santalem, fialkou a bílým dřevem v srdci. Můžete na ní obdivovat arabskou vonnou i námořnickou tradici. A „bonbonek“ nakonec: parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense, chypre-květinová vůně pro femme fatale, jejímuž základu vládne pačuli, vanilka, ambra a oud, agarové dřevo, které bývalo v dávných dobách vzácnější než zlato.

Značka Armaf myslí také na podtržení mužského šarmu

Vašemu partnerovi doporučujeme neméně oblíbenou toaletní vodu Armaf Club de Nuit Intense, která zahrnuje mix svěžího ovoce, jasmín, růži, břízu, pačuli, vanilku, pižmo a pravou ambru. Chcete-li pocítit luxus, okázalost a jedinečnou atmosféru Spojených arabských emirátů, sáhněte po parfému z řady Armaf Club de Nuit.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest