Antonio Banderas Queen of Seduction Toaletní vody pro ženy

Doručíme k vám
v úterý - 22.10.
K osobnímu odběru
od zítřka - 21.10.

Popis produktu

Toaletní voda Antonio Banderas Queen of Seduction je akvatická květinově-ovocná vůně, která skvěle podtrhne vaši ženskost a vždy vám zvedne sebevědomí. Vstoupíte s ní do mužského srdce, aniž byste k tomu potřebovala slovní vyjádření. Kompozice Queen of Seduction se objevila na trhu roku 2016 a je určená především pro jarní a letní dny, kdy nejlépe vynikne kouzlo jejích orosených květin. Staňte se Královnou svádění díky toaletní vodě od charismatického Antonia Banderase!

Energie vody, vábnost jasmínu a semiše

Dámský parfém Antonio Banderas Queen of Seduction vás přivítá velkolepým vodopádem, výbuchem osvěžujícího grapefruitu a svůdných malin. Jeho něžné květinové srdce vytváří kosatec, jasmín, pivoňka a závan růžového pepře. V základu ucítíte ušlechtilé cedrové dřevo, božskou ambru a měkké semišové tóny, které krásně přilnou k vaší kůži.

Král a Královna svádění podle Banderase

Oblíbený herec Antonio Banderas, který ve filmech ztvárnil mnoho výbušných a neskonale atraktivních mužů, má nejen hvězdu na hollywoodském Chodníku slávy, ale vyhledávaná je i jeho módní značka Antonio Banderas. Vytváří neodolatelné kompozice vůní pro moderní muže a ženy, kteří jsou odvážní a s chutí jdou do každé výzvy. Toaletní voda Antonio Banderas Queen of Seduction je následovnicí pánské vůně King of Seduction z roku 2014. Nechte toto famózní vonné duo vstoupit i do vaší domácnosti…

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Naposledy prohlížené

Doprava:
Platba:
Certifikace: