Antonio Banderas

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Antonio Banderas

Charismatický herec Antonio Banderas, který ve filmech ztvárnil mnoho temperamentních a nebezpečně atraktivních mužů, má nejen hvězdu na hollywoodském Chodníku slávy, ale známá je také jeho módní značka Antonio Banderas. Vytváří neodolatelné kompozice vůní pro moderní muže a ženy, kteří jsou smělí a nebojí se žádné výzvy. Jeho první parfém Diavolo, určený pro správné chlapy, tak trochu drsňáky, ale s romantickou duší, vznikl v roce 1997. Okamžitě získal skvělé recenze – například od paní Petry:„Diavolo je jedna z nejlepších mužských vůní, přitažlivá, sexy, prostě jedinečná. Koupila jsem ji bratrovi a kamarádovi, kteří s ní zaznamenali velký úspěch u žen, a pak se k ní sami vrátili.

Antonio Banderas: Uhrančivý svůdce

Populární španělský herec, režisér, producent a zpěvák Antonio Banderas (nar. 1960 Málaga), vlastním jménem José Antonio Domínguez Banderas, vynikl například ve filmech Philadelphia, Desperado či Zorro: Tajemná tvář. Časem se proslavil také ve světě vůní, kde spolupracuje se společností Puig. „Stárnu a chci lépe poznat sebe,“ přiblížil své rozvíjející se aktivity Antonio Banderas v online Divadelních novinách. Přitom kdyby mu někdo v začátcích kariéry řekl, že bude hrát v amerických filmech, považoval by to za nejapný žert. Ostatně nejdříve byl zapálený pro fotbal. V důsledku zranění se ale vše vyvinulo jinak – postupně se zrodila herecká hvězda. A nyní si můžete dopřát i provokativní vůně inspirované osobností svůdce a romantika Antonia Banderase, který má ale na svém kontě i vážnější role.

Žádané parfémy značky Antonio Banderas

Kromě již zmíněné vůně Diavolo, zakladatelky rozsáhlé série pánských a dámských vůní, značka Antonio Banderas boduje s parfémy Coctail Seduction Blue (2014 pánský i dámský), Seduction in Black (2014 pánský), Her Golden Secret (2013 dámský) či The Secret (2010 pánský). Žádaná je rovněž kolekce Play z roku 2017, obsahující kompozice pro muže i ženy. Ať už zvolíte hravé svádění skryté v jásavě modrém, nebo jiném přitažlivém balení, vůně značky Antonio Banderas vám vždy přinese dobrou náladu a zdar na všech frontách.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest