Annick Goutal Vent de Folie Toaletní voda pro ženy 100 ml

Popis produktu

Dámská toaletní voda Annick Goutal Vent de Folie od slavné francouzské značky niche parfémů zcela originálně mísí tóny sladkého hrášku, růžového muškátu, šťavnatých malin a černého rybízu, jimž vytvářejí podklad pudrové akordy, bílé pižmo, červený pomeranč, jasmínové aroma hedionu a ušlechtilé cedrové dřevo. Vůně Vent de Folie vás doprovodí do zaměstnání, odpolední kavárny, na rande i večerní akci.

Toaletní voda pro moderní městskou ženu

Parfém Annick Goutal Vent de Folie nadchne moderní městskou ženu, která je neustále ve víru povinností, ale také nezbytné zábavy. Někdy možná působí jako vichřice, o to je však zajímavější pro muže a inspirativnější pro ženy. Nositelka francouzského parfému Annick Goutal Vent de Folie je sebevědomá dívka či mladá žena, která si umí naplno vychutnat každý okamžik svého života a všechny okolo sebe zahrnuje optimismem.

Autorky vůně Annick Goutal Vent de Folie

Toaletní vodu Vent de Folie vytvořily roku 2014 parfémářky Camille Goutal a Isabelle Doyen. Camille je dcerou zakladatelky značky Annick Goutal (1945–1999), talentované ženy a vizionářky, která se do osudového světa vůní dostala jako pianistka, modelka a majitelka starožitnictví. Odtud pramenila také její vášeň pro krásné flakony parfémů v secesním stylu. Isabelle Doyen pomáhala Annick Goutal od roku 1986. Obě parfémářky zachovávají vysokou kvalitu a výjimečnost značky.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: