Amouage Imitation For Men Parfémované vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Vůně parfémované vody pro muže Amouage Imitation For Men je stejně živá jako město New York a stejně energická jako večírky, které nikdy nekončí. Inspirací pro vznik této vůně se stal New York v sedmdesátých letech a dnes již legendární studio 54, které bylo centrem zábavy. Sloganem této vůně, jež má také svůj ženský protějšek, se stalo heslo „Life Imitates Art“, v překladu „život imituje umění. Vůně byla na trh uvedena v roce 2018 a její design flakonku má evokovat pestrost nejslavnějšího amerického města.

Pánská chyprová vůně s koženými akordy

Nechte se unést sílou kontrastů, které se představují již v samotném úvodu. Osvěžující akordy citronu jsou vyváženy pikantností černého pepře a nezaměnitelnou vůní muškátového oříšku. Srdci dominují akordy kořene kosatce doprovázené vůní fialky a akordy turecké růže, které silně zapůsobí na nejednu ženu. Smyslný základ do vůně vnáší noty myrhy, živočišné kůže, akordy vetiveru a vůně pačuli.

Chcete na sebe upoutat pozornost i ve chvíli, kdy stojíte uprostřed davu na přeplněné newyorské ulici? Připoutejte k sobě pohledy žen díky vůni parfémované vody pro muže Amouage Imitation For Men.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest