Agent Provocateur Eau Emotionnelle Toaletní voda pro ženy 100 ml

7x

Popis produktu

Agent Provocateur se chopil své eponymní svůdné vůně a vytvořil koketní, sexy novou eau de toilette. Vůně Agent Provocateur Eau Emotionnelle je stejně svůdná jako Agent Provocateur - je to její mladší půvabná sestra.

Hodnocení 2.8
  • 60 %zákazníků doporučuje
  • 7hodnocení uživatelů

Recenze 7x


CocoCartier

Pro mě je to ta pravá. Něžná i drsná, nevinná i provokativní, tolik známá a přece cizinka, svůdná ve všech svých převlecích. Už dlouho jsem hledala něco takového.

Jiřina peřina

Koupila jsem si tuto vůni náhodně a jsem hodně zklamaná. Připadám si jak natřená smůlou ze stromu- hodně intensivní.

Zuzka

Chce to dát jí čas, veeelmi dlouhý čas, na mě do té doby je prostě nesnesitelná :o). Po dlouhé době se docela rozvoněla, cítila jsem kytičky, ale přesto pro mě ne :o)!

ann

Učitě je neobvyklá, ale mně a na mně opravdu nevoní. Něco jako mýdlo křížené s lékárnou :) s kořeněnou či orientální vůní nemá podle mě nic společného.

plevanka

Tahle vůně začne poměrně dost mýdlově, do toho se přidá pepř, věřím že i vinný kal je čitelný. Začátek je dejme tomu vulgární(ale to ke značce patří), srdce je květinové a základ je úžasný, jako právě vysprchovaná nakrémovaná pokožka nějakým luxusním lázeňským přípravkem. Určitě je svůdná a sexy. Jednozančně. Výdrž bezvadná.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: