Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada
Cena
-

Agent Provocateur

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Agent Provocateur

Smyslná, vášnivá a odvážná. To je značka Agent Provocateur. Ta nabízí všem sebevědomým ženám jedinečné a luxusní vonné skladby, jež perfektně doplňují jejich sexy image. Značka Agent Provocateur nabízí svým zákazníkům především květinovo-ovocné a orientálně-květinové vonné tóny zahalené do smyslných flakonků dokonale podtrhujících jedinečný obsah.

Vznik značky Agent Provocateur

Londýnská značka Agent Provocateur je známá především jako prodejce luxusního spodního prádla. Svou úplně první kolekci uvedla tato značka na trh v roce 1994. Od té chvíle se butiky značky Agent Provocateur rozšířily do 10 zemí po celém světě. Luxusní a především vysoce kvalitní krajky a korzety, které se vymykaly dosavadním standardům. Přesně takové zboží chtěl zakladatel značky Agent Provocateur, Joseph Corré, svým zákazníkům nabízet. A to se mu bezpochyby podařilo. V roce 2000 začala značka nabízet také vůně. Již první parfém, pojmenovaný jednoduše Agent Provocateur, sklidil nevídaně kladné ohlasy. Snaha a touha značky bořit všechny zažité stereotypy se odráží právě i v nabízených vůních. Ty jsou jako stvořené pro všechny ženy, které chtějí být smyslné, neústupné a za každou cenu odvážné.

Vášeň a smyslnost vůní Agent Provocateur

Značka Agent Provocateur nabízí svým zákaznicím širokou škálu jedinečných a neodolatelných parfémů. Svůdné i něžné parfémy Agent Provocateur dokáží skvěle podtrhnout atraktivitu, smyslnost a sebejistotu každé ženy, která se nestydí být středem pozornosti a nebojí se plnit si své žhavé touhy. Vonné skladby originální a žhavé značky Agent Provocateur osloví odhodlané ženy, nesmělé dívky, ale také i věčné romantičky. Smyslnost a sílu vůní skvěle podtrhují také originální flakonky, které si zamilujete.

Dotkněte se i vy opojného světa důmyslného svádění.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest