Aedes de Venustas Musc Encense Parfémovaná voda 100 ml poškozená krabička

Popis produktu

Parfémovaná voda Aedes de Venustas Musc Encense je pikantní pižmová vůně, kterou si oblíbí ženy i muži. Má v sobě nevinnou sametovost i divokou nespoutanost. Je inspirovaná živočišným tonkinským pižmem, které se po staletí dostávalo do Evropy z Asie Hedvábnou stezkou. Smyslné pižmo se v kompozici prolíná s mystickým kadidlem a dalšími vybranými složkami.

Afrodiziakum s animálními dřevitými tóny

Unisex parfém Aedes de Venustas Musc Encense charakterizuje šalvěj muškátová, pižmo, kadidlo, tonkové boby, jasmín, kašmírové dřevo a zelené tóny. Chcete-li lahodnou teplou vůni, která s vámi dokonale splyne, má sexy vyznění a neucítíte ji na každém kroku, zvolte právě Musc Encense od americké značky Aedes de Venustas, což v latině znamená Chrám krásy. Tuto luxusní parfumerii založili roku 2012 Karl Bradl a Robert Gerstner jako návrat ke kořenům vznešeného parfémářského řemesla.

Kdy použít unisex parfémovanou vodu

Parfémovaná voda (Eau de Parfum) zahrnuje 8–15 % parfémové kompozice v koncentrovaném lihu a je silnější než toaletní voda (Eau de Toilette, 4–8 %). Toaletní vody se používají především přes den, zatímco na večerní příležitosti jsou lepší parfémované vody a parfémy. Parfémovaná voda Aedes de Venustas Musc Encense je silnou vůní v nádherném flakonu, která vás nezklame v žádné situaci. Vyzkoušejte spolu s partnerem zdařilé dílo parfémáře Ralfa Schwiegera, uvedené na trh roku 2018.

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: