Adidas Charge Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
338
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Toaletní voda Adidas Charge, zabalená do praktického zeleného flakonu, vás ihned nabije novou energií. CHRG je dynamická ovocná vůně pro sportovce tělem i duší, která vtrhla na světové trhy roku 2019. Představuje takřka univerzální vonný doplněk odrážející dobré jméno značky Adidas, který si může dovolit každá generace i každá peněženka.

Stimulující vůně dřeva

Pánský parfém Adidas Charge rozehrává grapefruit, kumquat a zelený kardamom. V dalších vrstvách se hlásí o slovo kořenitá pelargonie, jablko, jalovec, slaný akord, borovice, kašmír, cedr a větvičník. Květinově-citrusovou hlavu a srdce zvolna vystřídá dlouhotrvající základ s lesním aroma. Stimulující dřevitá vůně vás překvapí svou hloubkou a smyslností. Při aplikaci vůně využijte termobody – spánky, krk či zápěstí.

Žádaná kosmetika Adidas

Legendární značka Adidas proslula kromě sportovního sortimentu také parfémy a kosmetikou, která dokonale osvěžuje nejen po sportovních výkonech. Lehké toaletní vody Adidas zajišťují svým nositelům sportovní eleganci při nejrůznějších příležitostech. Abyste jejich účinek podpořili, doplňte je sprchovým gelem, šamponem či deodorantem se shodnou vůní. Značka Adidas se při vývoji svých parfémů a doprovodné kosmetiky vždy odráží od nejnovějších vědeckých poznatků, a zřejmě i proto je mezi spotřebiteli trvale velmi žádaná. Nyní můžete vyzkoušet moderní pánskou toaletní vodu Adidas Charge.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest