Acqua di Parma Cedro di Taormina Toaletní vody unisex

1x

Popis produktu

Přeneste se s unisex vůní toaletní vody Cedro di Taormina Acqua di Parma do Středomoří a obdivujte krásu Sicílie, která nabízí pohled na křehkou přírodu i sopečné útvary, které zastupují nezměrnou sílu. Vychutnávejte si čerstvý vzduch protkaný tóny slané vody, dotek teplých slunečních paprsků i aroma všudypřítomných citrusů. Vůně toaletní vody, která byla vydaná v roce 2016, propojuje sílu i krásu tří živlů, které jsou s prosluněnou Sicílií neodmyslitelně spojeny. A sice vůni ohně, země a větru. Design flakonku v modré barvě vám s každým pohledem připomene krásu mořské hladiny.

Svěží unisex vůně

Jak jinak definovat svěžesti, než právě vůní citrusů, které se pojí s aromatem bazalky a vůní petitgrainu? Úvodní svěží tóny plynule přecházejí v kontrastní propojení aromatické levandule a čerstvě namletého černého pepře. Díky tomuto duetu se můžete těšit na opravdu jiskřivý a nápaditý vonný koncert, který je ukončený vůní virginského cedru, vetiveru a vůní labdanum. Vychutnejte si atmosféru prosluněné Sicílie s vůní toaletní vody Acqua di Parma Cedro di Taormina.

Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Marta

Sice jsem v Taormíně nikdy nebyla, ale jestli to tam tak voní, tak se tam musím podívat. Čerstvá vůně pomerančových květů v závanu vzduchu od moře doprovází Vetiver - tráva zelená. Vydrží vám od divokého večera až do rána, kdy už voní jen dozvuky levandule a pryskyřice z Labdanum - Cisty krétské z nedaleké louky.

  • Mořský vánek
  • Květ pomerančovníku
  • Vetiver - tráva zelená
  • Z dálky uklidňující levandule a Labdanum
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: