Acqua di Parma

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Acqua di Parma

Exkluzivita, luxus a elegance – to jsou hlavní symboly, které dokonale vystihují italskou značku Acqua di Parma. Tato výjimečná a úspěšná značka se na trhu objevila již před sto lety a svoji prestiž si dokázala udržet až do současnosti. I v dnešní době je totiž tato značka spojována výhradně s těmi nejkvalitnějšími a nejprestižnějšími parfémy italské výroby. V její široké a pestré nabídce naleznete především kolínské vody, parfémované vody a toaletní vody. Ve spojení se značkou Acqua di Parma vás ovšem nezaujmou pouze okouzlující a půvabné vůně, ale také neotřelé flakonky ve stylu art deco, které jsou chloubou této značky. A pokud je i pro vás styl, elegance a půvab důležitou součástí vašeho života, nějaká ta vůně značky Acqua di Parma by ve vaší kosmetické výbavě rozhodně neměla chybět.

Historie značky Acqua di Parma

Fenomenální značka Acqua di Parma vznikla již v první polovině 20. století. Konkrétně se tedy jednalo o rok 1916, kdy byla v malé parfumerii v centru starého italského města Parma vytvořena těmi nejlepšími mistry z oboru vůbec první čistě italská Eau de Cologne. Jednalo se o moderní, lehkou a svěží vůni, která se velmi výrazně lišila od tehdejších silných, těžkých a intenzivních kolínských vod německého původu. První italská Eau de Cologne byla tvořena výhradně z čistě přírodních ingrediencí. Její jedinečné složení nebylo prakticky dodnes změněno. Ovšem její popularita neustále roste. Již okolo padesátých let minulého století byla tato báječná vůně favoritem samotných hollywoodských hvězd. Ty během svých návštěv v Itálii hojně navštěvovaly prodejny této firmy a ve velkém množství si pořizovaly věhlasnou italskou kolínskou vodu v elegantní art deco lahvi. Od šedesátých let se pak Acqua di Parma stala značkou, která byla primárně určena pro výše postavenou společnost. Prestiž této značky zase o něco více povyrostla v roce 2001, kdy ji odkoupila společnost LVMH, nabízející to vůbec nejluxusnější zboží. Pod křídla této společnosti nespadá pouze značka Acqua di Parma, ale i šampaňské Moët nebo světově proslulé módní kousky Louis Vuitton. I přesto si však parfémy a vůně značky Acqua di Parma může v současnosti dovolit téměř každý.

Luxusní a nadčasové vůně Acqua di Parma

Proslulá značka Acqua di Parma nabízí rozsáhlou škálu dámských i pánských vůní, které si již oblíbilo nepřeberné množství milovníků kvalitních parfémů po celém světě. Vůně značky Acqua di Parma se mohou pyšnit přepychovými vonnými kompozicemi, obsahujícími ty nejvytříbenější esence a extrakty. Očekávat od této značky lze především květinové a ovocné tóny se závany Středomoří. Jedná se o velmi čisté, veselé a energické vonné skladby, které jsou inspirovány převážně Středomořím. Mezi jeden z nejoblíbenějších parfémů této značky patří lehká a osvěžující vůně Acqua di Parma Colonia.

A co vy? Také vás láká vůně jihu, středomoří a svěžesti?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest