Zadig & Voltaire This is Him! Deodoranty pro muže

Skladem   |  (ID: )
 
  469
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Chcete-li vonným doplňkem zdůraznit svůj rebelský, svobodomyslný, temperamentní životní styl, je zde pánská řada Zadig & Voltaire This is Him!

Zadig & Voltaire This is Him! – Od citrusů přes kadidlo k santalu

Vonná kompozice This is Him! se otevírá pikantní svěžestí grapefruitu a černého pepře, odrážející odvahu soudobých mužů. Pro srdeční vrstvu je typické prolínání vanilky a kadidla. Základ působí jemně, ale velmi svůdně díky aromatu vzácného santalového dřeva. Toaletní voda bývá i součástí dárkových kazet, například se shodně provoněným sprchovým gelem.

Značka vzbuzující nebývalou pozornost

Zadig & Voltaire je globální francouzská značka známá svým nápaditým oblečením, obuví, parfémy a módními doplňky. Vznikla v roce 1997, s názvem inspirovaným Voltairovým románem Zadig (Osud). V současnosti má mnoho obchodů po celém světě. V roce 2008 se objevila první kolekce Deluxe i nezávislé hudební vydavatelství s názvem Zadig & Voltaire Music.

Inovativní vůně značky Zadig & Voltaire zachycují hranici mezi kontrastními extrémy a tím vzbuzují nebývalou pozornost. Jejich tvorby se zhostili přední světoví parfémáři: Nathalie Lorson, Michel Almairac, Aurelien Guichard nebo Quentin Bisch. Orientálně-dřevitou toaletní vodu Zadig & Voltaire This is Him! sestavili v roce 2016 Nathalie Lorson a Aurelien Guichard. Vybrané vonné složky mají vyjádřit protipól čestnosti i jisté temnoty v mužské osobnosti. Pánskou variaci ideálně doplníte dámskou vůní Zadig & Voltaire This is Her! Buďte si jisti, že s těmito neobyčejnými parfémy vystoupíte z davu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest