Xpel Dalton House Sea Breeze Tekuté mýdlo pro každodenní použití pro ženy 500 ml

Není skladem   |  (ID: 71247)
56

Popis produktu

Obohaťte svou koupelnu tekutými mýdly Xpel Dalton House s vůní růže, rozkvetlého sadu či svěžího moře! Jistě vás osloví jejich praktické použití i pravá anglická elegance.

Xpel Dalton House: tekutá mýdla ze snů romantické lady

Vyberte si dle intuitivního doporučení svých smyslů fialové, zelené či modré tekuté mýdlo Xpel Dalton House se šikovným dávkovačem. Každé z nich důkladně vyčistí a zároveň zvlhčí namáhanou pokožku rukou, kterou navíc zahalí do příjemné vůně. Rutinní mytí se tak stane zážitkem, obohacujícím i nejvšednější den. Za řadou Xpel Dalton House stojí velmi oblíbená a cenově přímo fantastická značka Xpel, která se rozlétla do světa z anglického Liverpoolu. Možná už znáte její kosmetické řady Tea Tree, Hemp, Aloe Vera nebo Argan Oil (rovněž v našem sortimentu).

Tekuté mýdlo má oproti tuhému mýdlu hned několik výhod

Tekuté mýdlo nabízí snadné dávkování pomocí pumpičky. Nemusíte se ho tedy fyzicky dotýkat, což je ideální z hlediska hygieny. Použití tekutého mýdla místo tuhého minimalizuje přenos bakterií a znečištění. Tekuté mýdlo má rovněž hladkou a viskózní konzistenci, která se dobře nanáší na ruce. To uvítají zejména děti, starší lidé nebo osoby s omezenou pohyblivostí. Mnoho tekutých mýdel včetně řady Xpel Dalton House je obohaceno o hydratační složky, které pomáhají udržovat nadměrně suchou či citlivou kůži rukou hydratovanou a chráněnou před dalším vysušováním. Lákavý je i široký výběr variant a vůní tekutých mýdel, pro dotvoření atmosféry koupelny jakéhokoli stylu. A tento typ produktu se hodí i jako malý milý dárek pro blízkou ženu.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje

Recenze


Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • příjemne a jemne na ruce a super vůně
Recenze návštěvníka - Zbozi.cz

  • Hezky voni po mori
  • Bojovala jsem trochu s otevrenim

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest