Nastavení filtrů

Wisdom

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Wisdom

S dentálními pomůckami a kosmetikou značky Wisdom udržíte své zuby a dásně trvale zdravé a silné. Bonusem jsou čistá ústa a svěží dech. Produkty značky Wisdom vám usnadní tolik potřebné čištění mezi zuby, kartáčování dvakrát denně i vypláchnutí úst antibakteriální ústní vodou. Jistě uvítáte také rostlinné suroviny a recyklovaný plast, na jejichž použití dbá firma stále více, aby zbytečně nenarušovala životní prostředí.

Wisdom: vynálezce moderního zubního kartáčku

Britská společnost Wisdom má úctyhodnou tradici psanou od konce 18. století. Nejdříve nesla jméno Addis, podle svého zakladatele Williama Addise. Značka Wisdom je celosvětově uznávána jako vynálezce moderního zubního kartáčku. Od svého historického začátku se věnuje dodávkám odborně navržených produktů pro péči o ústní dutinu, které pomáhají rodinám z celého světa dosáhnout skvělého zdraví zubů a dásní. Svěřte se s důvěrou do péče britské značky Wisdom!

Kartáček, ústní voda, dentální nit… Od značky Wisdom vše se zárukou

Vyzkoušejte například zubní kartáček Wisdom Regular Plus Firm s různě dlouhými štětinami, které pomohou vyčistit i nedostupná místa v ústní dutině. Důmyslný kartáček odstraní plak, zbytky jídla i nečistoty z jazyka. Ráno a večer po vyčištění zubů doplňte svou domácí dentální péči ústní vodou Wisdom Fresh Effect Mild Mint s fluoridem a mátou, která působí antibakteriálně a neobsahuje alkohol. Dopřejte si rovněž efekt voskové dentální niti Wisdom Dental Floss, s níž elegantně odstraníte zbytky jídla a plaku z mezizubních prostorů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest