Trussardi

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Trussardi

Luxusní italská značka Trussardi existuje už více než 100 let a pořád je v rodinných rukou. Na jejích rozmanitých produktech naleznete vyobrazení chrta, symbolizujícího hbitost a energii. Parfémy Trussardi se nikdy tak úplně nevezou na módní vlně. Značka k nim vždy přidá něco unikátního – Orient v soudobém pojetí, zvláštní mix květin, ovoce a pižma, smyslnou kůži mistrně propojenou s dřevitými akordy… Díky těmto nápadům vznikají nadčasové a dobře nositelné vůně s doprovodnou kosmetikou. Neotřelé dámské a pánské parfémy značky Trussardi dobyly Evropu, Ameriku i Asii a stále přitahují nové fanoušky. Chcete vystoupit z davu? Ohromit opačné pohlaví? Zvolte parfémy Trussardi!

Trussardi: Italská tradice a styl

Záběr značky Trussardi, kterou Dante Trussardi založil roku 1911 za účelem výroby kožených rukavic, se postupně stal velmi širokým. Během své dlouhé historie navrhovala oděvy pro muže, ženy i děti, sportovní oblečení, parfémy, kožené výrobky, telefony, interiéry letadel či automobilů Alfa Romeo. Roku 1988 měla tu čest obléci italské olympioniky. Nejvýraznější osobností firmy byl Nicola Trussardi (1942–1999), který ji převzal roku 1965. Rovněž současná generace dědiců značky Trussardi jejím prostřednictvím uchovává italské národní dědictví.

Žádané vůně značky Trussardi

Jako první vznikla vůně Trussardi (1984 dámská). Nejprodávanější parfémy Trussardi zastupuje Riflesso (2017 pánský), ztělesňující mužnou sílu, sex-appeal i něžnost, která spolehlivě rozechvívá ženská srdce. Ve stejném roce vstoupila na světové trhy i oblíbená dámská parfémovaná voda Donna Goccia a Goccia. Vavříny sbírají rovněž parfémy My Land (2012 pánský), Delicate Rose (2012 dámský), Black Extreme (2014 pánský), My Scent (2015 dámský) či The Black Rose (2017 unisex) z kolekce Exclusive. Jako vstup do Pohádky z tisíce a jedné noci působí orientální parfém Amber Oud (2016 pánský), vytvořený pro moderní gentlemany s využitím nejvzácnějších aromatických pryskyřic. Nechte se zlákat…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest