Trussardi My Name Pour Femme

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Trussardi My Name Pour Femme

Pověstný sladký život Italů, propojený s jedinečnou atmosférou města Milán, odráží dámská vonná řada Trussardi My Name Pour Femme (2013). Vůně navazující na pánskou řadu My Land (2012) osloví zejména ženy od 25 do 45 let. Za pozornost stojí jak vonný mix s fialovými květy v popředí, tak umělecky ztvárněný flakon parfémované vody. Stojí za ním návrhář Antonio Citterio. Jako reklamní tvář se objevila Gaia Trussardi, kreativní ředitelka značky a čtvrtá generace rodiny, která módní dům Trussardi založila.

Trussardi My Name Pour Femme: tip na skvělý vonný podpis

Svěží, květinová, jemná, ale v důsledku rafinovaná vonná kompozice Trussardi My Name Pour Femme startuje tóny otočníku a bílé fialky. Její srdce patří šeříku, pižmu a lilii, v základu ucítíte ambru a královskou vanilku. Řada zahrnující parfémovanou vodu, sprchový gel a tělové mléko Trussardi My Name Pour Femme bývá k dispozici i dárkově zabalená v půvabné zlaté krabičce. Představuje tak určitě vítaný tip na dárek pro ženu vašeho srdce.

Inspirujte se i dalšími vůněmi od uznávané italské značky Trussardi

Mohla by vás zaujmout také parfémovaná voda Trussardi Sound of Donna (2018). Její silné vonné složky, kaštany a šlehačka, odkazují k dezertu Mont Blanc, který proslul hlavně v Itálii a Francii. Svým vzhledem připomíná zasněženou horu a připravuje se už od roku 1475. A málokterou ženu nechá lhostejnou romantická vůně růže, kterou je prodchnutá toaletní voda Delicate Rose. V našem sortimentu značky Trussardi patří k bestsellerům.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest