TOUS Love Moments Toaletní vody pro ženy

Skladem   |  (ID: )
692
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Vůně toaletní vody pro ženy TOUS Love Moments našla svou inspiraci v lásce, v radosti ze života i vzácných okamžicích naplněných krásnými, romantickými emocemi a překvapením. Její tvůrci o vůni prohlásili: „Láska je vzrušující hra, která vzduch naplňuje neodolatelným kouzlem a štěstím. Obohacuje srdce každého člověka a poskytuje mu jedinečný pocit radosti a naplnění.“ Vůně toaletní vody z roku 2014 je zkomponována tak, aby navodila pocit motýlů v břiše a otevřela dokořán brány romantickému snění a štěstí. Květinově-ovocná esence je zabalena do okouzlujícího designu flakonku v bílé barvě se zelenou mašlí.

Květinově-ovocná vůně pro ženy, které se nebojí snít

Připravte se s úvodními akordy na jiskřivé spojení kontrastních vonných tónů. V úvodu vás okouzlí splynutí osvěžujících citrusů společně s pikantními akordy čerstvého růžového pepře. Srdci vůně dominuje sladké aroma maliny, které je zvýrazněno něžnou vůní konvalinky a fialky. Smyslnost do vůně vnáší závěrečné noty propojující hřejivé cedrové dřevo, elegantní santalové dřevo, kosatec a pižmo, které patří k nejsmyslnějším složkám světa parfémů.

Ozdobte každý svůj den láskou a štěstím s vůní toaletní vody pro ženy TOUS Love Moments, s níž se budete cítit sama sebou.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest