Tesori d´Oriente Mirra Toaletní vody

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce
Twisto payment

Nakupte teď, zaplaťte později. Jak na to?

Popis produktu

Unisex toaletní voda Tesori d'Oriente Mirra potěší ženské i mužské smysly. Uplatní se jako moderní vonný doplněk i v domácnostech obývaných několika generacemi. Může ji používat dospívající dcera stejně jako její tatínek, důležité jsou pouze osobní pocity z obsažených ingrediencí. Toaletní vodu Mirra, přinášející do uspěchané Evropy atmosféru Orientu, nejlépe vynosíte od podzimu do jara. Příjemná balzamická vůně je využitelná při denních i večerních příležitostech. Ohromíte s ní kolegy v práci i vybranou společnost.

Exotická vůně myrhy, vanilky a santalu

Dámský i pánský parfém Tesori d'Oriente Mirra rozehrávají citrusové tóny bergamotu a pomeranče, k nimž se přidává smyslná pivoňka. Srdce naplňuje myrha, vykuřovadlo opoponax, benzoin a jantarová pryskyřice. V závěru je intenzivní vanilka, pižmo, santalové a cedrové dřevo.

Vůně zhotovená v souladu s přírodou

„Věříme v blahobyt, který přináší zdraví, pohodu a je trvale v souladu s přírodou okolo nás. Z tohoto důvodu se snažíme nabízet jen takové produkty, které jsou šetrné k životnímu prostředí a jemné vůči pokožce našich spotřebitelů,“ uvádějí zástupci italské společnosti Tesori d'Oriente. „Nenajdete v nich parabeny, minerální oleje ani syntetická barviva. Omezujeme dopad na životní prostředí výběrem látek rostlinného původu a jako obalový materiál preferujeme hliník: ušlechtilý materiál, zcela recyklovatelný a ekologicky udržitelný.“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Doprava:
Platba:
Certifikace: