swiss smile Day & Night Whitening And Repair Zubní pasty

Popis produktu

Pořiďte si oblíbenou kompletní sadu zubní hygieny Swiss Smile Day & Night Whitening And Repair Kit!

Bělicí zubní pasta Whitening Toothpaste 75ml

Zubní pasta Swiss Smile Whitening Toothpaste obsahuje exkluzivní bělící složení, které rozzáří vaše zuby bez nebezpečí poškození jejich povrchu. Tato vědecky prokázaná přednost je založena na chytré kombinaci aktivních složek, které odstraňují skvrny a předcházejí tvorbě nových. Zubní pasta Swiss Smile Whitening Toothpaste neobsahuje žádná tvrdá abraziva nebo bělidla, proto je vhodná pro denní použití.

Použití:

Naneste množství zubní pasty, asi o velikosti lískového oříšku, na váš zubní kartáček a držte jej jako tužku. Malými krouživými pohyby jemně a pečlivě čistíme všechny naše zuby tak, že kartáček se dotýká vždy poloviny dásně a poloviny zubu.

Zubní pasta Vitalizing Herbal Toothpaste 75ml

Zubní pasta Swiss Smile Vitalizing Herbal Toothpaste spojuje vyjímečnou bylinu protěž s extrakty echinacey, zeleného čaje a chlorofylu. Drahocenné a vyvážené složení posilující citlivé zuby a zklidňující dásně. Protěž, echinacea a výtažky zeleného čaje s protizánětlivými vlastnostmi dopomáhají k obnově a bakteriální rovnováze a taktéž regenerují a revitalizují podrážděné dásně. Zároveň bylina protěž je bohatá na přírodní flavonoidy, které disponují antioxidačními vlastnostmi a neutralizují škodlivé volné radikály. Chlorofyl bezpečně a spolehlivě odstraňuje nepříjemmý pach a při kombinaci s přírodní mátovou příchutí, zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Kombinace těchto vynikajícíh složek obsahuje 0% SLS, umožňující jemnou a hladkou zubní péči a její protizánětlivé vlastnosti podporují silné, zdravé dásně, čímž pomáhají udržovat zdravou ústní flóru.

Zubní kartáček Toothbrushes 2ks

Tento unikátní jemný zubní kartáček Swiss Smile Soft Toothbrush pro citlivé zuby obsahuje sedmkrát více vláken než běžný zubní kartáček, což ho tvoří mnohem vice jemnějším a hustším než jeho standardní protějšky. Zaoblené konce vláken CUREN® absorbují podstatně méně vody než obvyklé nylonové zubní kartáčky. Malá, kompaktní hlava kartáčku a osmiúhlá rukojeť dovolují držet kartáček v perfektním úhlu pro jemné a efektivní čištění a to i v těch nejvíce obtížných místech úst.

Mezizubní páska Waxed Dental Tape 1ks

Vosková mezizubní páska Swiss Smile Waxed Dental Tape efektivně odstraňuje plak a zbytky jídla z mezizubních prostor a dopomáhá tak v boji proti zubnímu kazu a zánětu dásní. Vosková multifilní páska CUREN® je příjemná a jednoduchá pro uchopení a vložení mezi zuby. Na rozdíl od nylonu, který je používán pro běžné mezizubní čištění, vlákna CUREN® nenabobtnávají při kontaktu s vodou. Vosková dentální páska se při použití lehce roztáhne a poté jemně a efektivně dosáhne do mezizubních prostor bez jakéhokoliv poranění tkáně dásní. Po použití zanechává v ústech svěží chuť.

Použití:

Vezměte asi 30 cm mezizubní pásky a upevněte smyčkou a dvojitým uzlem. Smyčku držte čtyřmi prsty jedné ruky a palcem druhé ruky tak, abyste mohli jemně procházet všechny mezizubní mezery.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest