Serge Lutens L´orpheline Parfémované vody

Skladem   |  (ID: )
1 659
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Ani ty nejnáročnější milovníky parfémů nenechá chladnými luxusní parfémovaná voda pro muže a ženy Serge Lutens L´orpheline. Tato vůně, ukrytá v elegantním flakonku, je určena všem mužům i ženám s osobitým stylem, kteří se nespokojí s ničím menším než s výjimečností. Parfémovaná voda, jíž zákazníci hodnotí jako dlouhotrvající, byla na trh uvedená v roce 2014. Nejlépe vynikne zejména během chladnějších měsíců a hodí se i na večerní nošení.

Proč vás unisexová vůně Serge Lutens uchvátí?

Vůně je založená na harmonické souhře pečlivě vybraných vonných ingrediencí. Těšit se můžete na kouřové aroma kadidla společně s pižmem patřícím k nejsmyslnějším vonným složkám světa parfémů.

Co o vůni pro muže a ženy Serge Lutens L´orpheline říkají zákazníci

Na vůni parfémované vody Serge Lutens L´orpheline nedají dopustit ani zákazníci, kteří na ni v komentáři rozhodně nešetří chválou. To dokazuje i hodnocení 5 hvězdiček z 5. Jedna z recenzí zní například následovně: „Krásná vůně, která ve mně vždy vzbudí pocit, jako když v horkém letním dnu hledáte útočiště před sluncem v chladném kostele - vůně pohody, klidu, uvolnění. Pro mě láska na první přičichnutí.“

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 3x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 3x recenze zákazníků

Recenze 3x


Sylva
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

L´Orpheline je i pro mě láskou na první přičichnutí. Vnímám ji jako vůni bylin, květin a aromaterapeuticky pižmově kadidlovou. Velmi příjemná, relaxační koupel. SL patří k mým oblíbeným stálicím. Má obrovskou paletu různých vůní. Sem tam si dám pauzu, ale vždy se ráda vracím. L´Orpheline si mě přitáhla automaticky, když jsem šla jednou kolem v kamenné prodejně. Je to příjemné, že si ji mohu koupit na EN za velmi, velmi příjemnou cenu a přijde mi až do domu. Děkuji Ti milé El Nino!

Andy
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Krásná vůně, která ve mně vždy vzbudí pocit, jako když v horkém letním dnu hledáte útočiště před sluncem v chladném kostele - vůně pohody, klidu, uvolnění. Pro mě láska na první přičichnutí.

Mona
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Produkce značky Lutens má pro mne tři roviny. Některé vůně mi vůbec nesednou (Five O´Clock Au Gingembre, La Fille de Berlin, Fleurs d´Oranger, nebo Nuit de Cellophane), jiné se mi líbí, ale jejich výdrž není zároveň jejich předností ( Datura Noir nebo Fille en Aiguilles, Cherqui) a pak jsou ty, které drží a navíc nádherně voní (Ambre Sultan, Arabie, L´Eau Froide, Serge Noire a ... L´orpheline). A vůbec to není jen mošus a kadidlo. Viděno z mého pohledu - ano, povedla se. Začátek je výrazně pryskřičný, borový les a spousta stékající smůly po kmeni. Rychle se přidává nesladké kadidlo, nezapálené, nedoutnající, jen rozžhavené uhlíky, ale žádný dým a do toho mýdlový tón, takový ten příjemně osvěžující, čistý. Tak po půlhodině začne vůně hřát, jako polínka hozená do krbu. Oheň spaluje smůlu, ne dřevo. Malinko zesládne a drží.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest