Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014 Toaletní vody pro ženy

6x

Popis produktu

Každá žena rozkvete, když své tělo provoní dokonale padnoucí vůní, souhlasíte? Zamilujte se již s prvními akordy toaletní vody pro ženy Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014, která pochází z kolekce Incanto a je následovnicí vůně Salvatore Ferragamo Incanto Bloom z roku 2010. Omamná květinová vůně se stane vaší ozdobou do teplých jarních i letních dnů a umožní vám vyniknout, ať už půjdete kamkoliv. Elegance, smyslnost i ženskost, to vše se ukrývá za hravým designem flakonku.

Okouzlující květinová vůně

Vůně, jež je oslavou ženskosti, se probouzí duetem frézie a květu grapefruitu. Srdce toaletní vody je spojením něžných květin a šťavnatého aromatu ovoce. Sladká čerstvě utržená malina je doprovázená vůní růže a magnolie. Omamné noty vás čekají také v závěru, zahalí vás do neodolatelného závoje díky splynutí smyslného pižma a vzácného kašmírového dřeva. Nechte se unést vonným koncertem vůně toaletní vody Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014.

Hodnocení 4.4

(hodnoceno 6x)

  • 83 % zákazníků doporučuje
  • 6x recenze zákazníků

Recenze 6x


Patricie

doporučuji

  • pěkná květinová vůně, drží dobře - spokojenost
  • -
Josef

Na každý den je vyborna

Olga

byla to koupě,kdy jsem chtěla tuto vůni vyzkoušet, ale jsem zklamaná

  • určitě cena a hezký flakonek
  • vůně by byla hezká, ale není moc silná a vůbec nevydrží
jana

jsem spokojena

  • prijemna vunicka
Míša

Úžasná svěženka, moc povedená květinovo-ovocná vůně. Řekla bych, že z této značky nejlepší. Výdrž asi nebude nejlepší, ale za tuto cenu perfektní. Jsem velmi spokojená, doporučuji i bez vyzkoušení.

Hanka

Krásná květinově svěží vůně, ne nepodobná Emanuel Ungaro - Ungaro Party.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: