Rochas Moustache Original 1949 Toaletní vody pro muže

Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Vůně toaletní vody pro muže Rochas Moustache Original 1949 je vůní, která vzdává hold klasickým parfémům. Jak už název napovídá, původní verze této nadčasové aromatické vůně spatřila světlo světa již v roce 1949 a po téměř 70 letech se dočkala svého znovuzrození za využití stejných vonných ingrediencí. Svou inspiraci toaletní voda našla ve Van Dyckově portrétu Karla I., který se pyšnil nepřehlédnutelnými vousy. Vonná kompozice uvedená na trh v roce 2018 je určena pro moderní muže, kteří vyhledávají klasické parfémy.

Nadčasová aromatická vůně pro muže

Načerpejte energii s každým přivoněním k vůni díky úvodnímu duetu představujícímu osvěžující citron a bergamot, jehož akordy vás přenesou do prosluněné Kalábrie. Srdce je naplněno aromatickou levandulí, která si dokáže získat nejedno ženské srdce, společně s akordy fialky a neroli. V závěru se setkává vůně pačuli, intenzivní aroma mechu a noty smyslného pižma.

Podtrhněte svůj osobitý styl vůní toaletní vody pro muže Rochas Moustache Original 1949, jež se hodí na každodenní nošení.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 2x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Ed M.
Recenze nakupujícího - Elnino.cz

Dovolil bych si říci, že se jedná až o navykovou vůní, jako bych se ocitl v časech minulých, kdy se v holičstvích používat tento typ vůní. Připomíná mi holičství, ale jinak opravdu pěkná citrusová vůně. Nemohu posoudit, jestli se jedná o stejnou recepturu původní vůně Moustache z roku 1949 nebo o modernizovanou vůni odpovídající dnešní době, aby nepripominala až moc zastarale, tzv. době svého vzniku.

  • Pěkná citrusová vůně, takový styl dávných časů v holičství.
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest