Rochas

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Rochas

Francouzská značka Rochas vytváří dámské a pánské parfémy, o nichž běžný návštěvník parfumerií mnohdy ani neví, což je škoda. Pokusíme se to napravit. Poslyšte příběh ze starých časů… Během druhé světové války vzniká ve Francii neobyčejná vůně Rochas Femme, určená pro opravdovou femme fatale, kterou vytváří parfémář Edmond Roudnitska. Úspěšná vůně je milovaná celými generacemi žen i mužů. V roce 1989 zaznamenává mírnou obměnu. Stává se lehčí gurmánskou kompozicí s výrazným akordem šťavnaté broskve a švestky. Lákavý je i design flakonku, připomínající dokonalé ženské křivky. Vůni Femme totiž inspiruje herečka Mae West, pyšnící se velmi ženskými bujnými tvary. A co je podstatné – tato legenda žije dál! Femme i další skvělé vůně Rochas včetně vydařených novinek mohou těšit i vás.

Rochas: Značka hollywoodských hvězd

Módní návrhář a výrobce parfémů Marcel Louis Jules Rochas (1902–1955) založil svou značku v Paříži v roce 1925. Ve slavném hollywoodském období navrhoval inovativní módu, například kabáty s dvoutřetinovou délkou, sukně s kapsami a slavné šaty „mořská panna“. V oblasti parfémů se nejvíce proslavil již zmíněnou kompozicí nazvanou jednoduše Femme, klasikou, která se prodává od konce druhé světové války dodnes. Po smrti Marcela Rochase přešel prodej parfémů do ulice Rue Francois-Ier, kde pokračoval pod vedením jeho manželky Helene, rovněž módní návrhářky. V současnosti značka Rochas patří společnosti Procter & Gamble.

Nejznámější vůně značky Rochas

Mezi parfémy značky Rochas je široká škála známých vůní – kromě Femme (1944 dámská) je to klasicky elegantní Madame Rochas (1960 dámská), lehká Eau de Rochas (1970 dámská), barokně orientální Byzance (1987 dámská), Rochas Man (1999 pánská) či mladistvá Poupée (2004 dámská). Vynikající hodnocení má květinami prodchnutá vůně toaletní vody pro ženy Rochas Eau Sensuelle (2009). Řadí se k parfémům, které vám dokážou zlepšit náladu již s úvodními akordy. Roku 2017 začaly vznikat něžné dámské vůně řady Mademoiselle Rochas. Parfémový dům Rochas, k němuž se váže úctyhodná tradice, jimi trefně zachycuje tep moderní doby, přičemž stejně jako dříve oslavuje ryzí ženství.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest