Rochas Femme Toaletní vody pro ženy

26x

Popis produktu

Píše se rok 1943 a během válečného období vzniká ve Francii vůně toaletní vody Rochas Femme, na jejímž vzniku má zásluhu parfumér Edmond Roudnitska. Vůně spatřila světlo světa o rok později, tedy v roce 1944 a stala se tak vůní, která je určena pro opravdovou femme fatale. Vůně se v roce 1989 dočkala lehké obměny, stala se lehčí, gurmánskou vůní s výrazným akordem šťavnaté broskve a švestky. Design flakonku, ve kterém je klasická vůně Rochas Femme ukryta, připomíná dokonalé ženské křivky, vůně byla inspirovaná herečkou Mea West, která se pyšnila velmi ženskými bujnými tvary.

Klasická vůně pro ženy

Vůně toaletní vody pro ženy Rochas Femme neztratila na kráse a neobyčejném kouzle ani po několika dekádách, kdy svou vůní okouzlovala ženy i muže po celém světě. Vůně je určena pro ženu, která si je vědoma svých předností a ví, jak zapůsobit na své okolí tak, aby za sebou zanechala závoj tajemna a neodolatelnosti. Vůně vás upoutá již v úvodu nevšedním spojením sladkých ovocných akordů, dřeva a kmínu. Srdce vůně je kompozicí květin a aromatického hřebíčku. Základní tóny vůně utváří aroma pačuli, vůně dubu a sladká tečka v podobě tónů omamné vanilky. Podtrhněte svou ženskost s vůní, která si své místo na trhu drží již desítky let, vyzkoušejte vůni toaletní vody pro ženy Rochas Femme.

Hodnocení 4.5
  • 96 %zákazníků doporučuje
  • 26hodnocení uživatelů

Recenze 26x


Marie L.

KRÁSA - opravdu velmi příjemná vůně, nemohu se jí nabažit.

Pro mne neobvyklá, hřejivá, příjemná vůně

Natália

Parfém mi pripomína silný bylinkový likér. Prvý dojem bol omračujúci, ale postupne som sa na ňom stala závislá, každý deň malý strek do výstrihu, iba troška, nádych, waw. Ale nemám odvahu sa ním nastriekať a vyštartovať do ulíc, na to treba mať potrebný štýl - možno kožúškový, možno starosvetský, možno bohémsky ...

Luxusní vůně.

  • Pouze pro dámy. Používala jsem Chanel 5 a nebo Miss Dior, neobstály, tato je luxusnější.
  • Není žádné proti.

krásná vůně, dlouho vydrží

  • krásně voní
  • nic

Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.
Doprava:
Platba:
Certifikace: