Revolution Haircare London

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Revolution Haircare London

Dopřejte si šetrnou a zároveň účinnou vlasovou péči Revolution Haircare London! Nadchne vás, ať už chcete oživit tón svých vlasů, nebo se zaměřit na jejich hloubkovou obnovu. Značka se snaží lidem přinášet nejnovější kosmetické přísady, technologie i textury za dostupné ceny.

Revolution Haircare London: Veganská vlasová kosmetika

Značka vlasové kosmetiky Revolution Haircare London je součástí společensky odpovědné společnosti Revolution Beauty London. V jejích přípravcích nefigurují živočišné přísady, zato osvědčené přírodní ingredience jako kyselina hyaluronová, kofein, kyselina salicylová, vitamin C či provitamin B5. Značka zároveň své produkty netestuje na zvířatech, takže je může oficiálně opatřovat veganskými certifikáty.

Vyhlášené tónovací barvy i další přípravky Revolution Haircare London

Žádaným produktem značky Revolution Haircare London je barva na vlasy pro blondýnky Tones For Blondes. Vyhoví všem ženám, které prahnou po barevných vlasech bez nutnosti odbarvování. Vlasový porost se tak neponičí peroxidem, navíc získá hebkost a lesk. Tónovací barva na oživení vzhledu blond vlasů vydrží 2–15 umytí. Je libo modrá, zelená, růžová, fialová či šedá? Pro ženy s tmavými vlasy je určena obdobná barva Revolution Haircare London Tones For Brunettes. Nejvíce frčí zelený, růžový, fialový, oranžový, červený a modrý odstín. Ženy s poškozenými či suchými vlasy se mohou s plnou důvěrou svěřit kondicionéru Revolution Haircare London Plex 5 Bond Plex. Přípravek vyživuje a posiluje strukturu vlasu z pokožky, do níž pronikne. Souběžně vlasy regeneruje a pomáhá jim získat ztracený jas. Vyzkoušejte také vyspělé šampony, krémy, masky či styling na vlasy Revolution Haircare London.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest