Replay

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Replay

Značka Replay nabádá své příznivce, aby si vždy užívali života na 100 %. Kromě pohodlného oblečení a módních doplňků zásobuje světový trh také dámskými a pánskými vůněmi nabitými novou energií a dobrou náladou. Mladistvé a sexy parfémy značky Replay se hodí pro každou příležitost. Populární je například série Stone (2015), která zahrnuje jak parfémy pro ženy i muže, tak deodoranty, tělová mléka a sprchové gely. O dámské vůni Stone napsala do recenze paní Petra: „Luxusní vůně, jsem moc mile překvapená. Opravdu stačí trocha a provoní celou místnost. Dlouhá výdrž… Za mě super. Kdo má rád sladší vůně, wau!“ Oblíbené jsou rovněž dárkové kosmetické kazety značky Replay.

Replay: Legendární italské džíny a také vůně

Značku Replay založil roku 1978 Claudio Buziol (1957–2005) v italském Asolu a za pár let s ní pronikl na mezinárodní scénu. Dnes je Replay legendárním výrobcem skvěle padnoucích džínů, kterého proslavily také parfémy, smyslné spodní prádlo, módní obuv a stylové brýle. Do světa vůní značka vstoupila v říjnu 2008, kdy uvedla parfémovou dvojici Replay for Her a Replay for Him. Představila v nich moderní a neformální parfémy, které ji reprezentují svobodomyslností a chutí dokázat i zdánlivě nemožné. Motto tohoto páru vůní zní: Každý den je neobyčejný!

Tipy na Replay voňavá pokušení pro partnery

V roce 2017 vytvořila značka Replay dvojici parfémovaných vod Signature for Women a Signature for Men. Navázala tak na předchozí známé dvojice parfémů, mezi něž patří již zmíněné vůně Replay a Stone, dále Replay Intense (2009), True Replay (2015) nebo Replay Jeans Original (2012). Ty jsou odkazem na původní zaměření značky Replay – výrobu módních džínů. Partnerské jsou i kompozice z žádané série #Tank, například Plate (2018) a Custom (2019) – pro dámy v bílém a pro pány v černém flakonu shodného designu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest