Replay Jeans Spirit! For Her

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Replay Jeans Spirit! For Her

Dámská vonná řada Replay Jeans Spirit! For Her (2011) je nevázanou oslavou ženské svébytnosti. Sladká pivoňka, řízný zázvor, exotická marakuja, čisté pižmo a čerstvě natrhaná fialka z jejího složení přispívají k posílení sebevědomí, optimismu a radosti ze života – stejně jako dokonale padnoucí džínsy, které byste nejraději ani nesvlékla. Vězte, že toaletní voda Replay Jeans Spirit! For Her se stane vaší druhou kůží a neobyčejně pozvedne i ten nejvšednější den.

Replay Jeans Spirit! For Her: široký úsměv hned na první přivonění

Květinově-ovocné parfémy jako Replay Jeans Spirit! For Her mají moc okamžitě vykouzlit úsměv na tváři, i když vám zrovna není do smíchu. A v tom spočívá jejich celosvětová oblíbenost. Italská značka Replay působí od roku 1978. Dnes je ikonickým výrobcem džínové módy, kterého proslavily i parfémy, svůdné spodní prádlo, šarmantní obuv a brýle.

Chcete potěšit ženu z vaší blízkosti? Sáhněte po Replay Jeans Spirit!

Věnujte své milé parfém Replay Jeans Spirit! For Her, malou krabičku s džínovým designem a velkým vonným kouzlem, které aktivuje něžně růžový flakonek. V rámci vonné řady Replay Jeans Spirit! For Her přichází na trh i dárkové sety. Obsahem lákavé krabičky může být toaletní voda a shodně parfémovaný sprchový gel v designu s růžičkami. Do jiného setu je zase zařazena 20ml toaletní voda a 100ml tělové mléko. Nechte se inspirovat aktuální nabídkou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest