Reminiscence Tonka Toaletní vody pro ženy

Skladem   |  (ID: )
698
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Reminiscence Tonka (2013) je z kolekce tradičních francouzských dámských vůní. Elegantní i tajuplná kompozice s dlouhou trvanlivostí nasytí vaše smysly akordy medu, tonkových bobů a hořkých mandlí. Díky vůni Reminiscence Tonka se budete vždy cítit neobyčejně svůdně – jako osudová žena obklopená aurou záhadnosti, která tolik láká muže.

Pižmová vůně pro parfémové gurmánky

Dámský parfém Reminiscence Tonka otevírá hřebíček, anýz a bergamot. Jeho srdce prosycuje sladká vůně medu a jasmínu, vyvážená labdanem a hořkými mandlemi. Základ obsahuje vanilku, pižmo a především venezuelské tonkové boby, extrahované třemi různými způsoby. Hřejivé ingredience toaletní vody Reminiscence Tonka nejlépe vyniknou v chladnějším počasí – od podzimu do jara. „Sladká, lahodná, konejšivá vůně, které si ve své sbírce parfémů velmi považuji,“ uvedla jedna dáma v recenzi. „Sotva se venku ochladí, už se těším, že se s ní celá poleji!“ Další zmínila: „Je bezostyšně sexy.

O hlavní surovině – tonkových bobech

Tonkové boby jsou amazonským vonným pokladem, získávaným z jihoamerického stromu silovoně obecného. Sklízejí se bezprostředně po monzunových deštích a suší na slunci, přičemž rozvíjejí svou hřejivou, příjemně nasládlou karamelovou vůni. Aroma celých tonkových bobů je ostřejší, na způsob hořkých mandlí či tabáku. Po nastrouhání se tonka přibližuje nugátu, bílé čokoládě, ořechům a vanilce.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest