Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Řada
Cena
-

QQQ PPE

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce QQQ PPE

Při potřebě delšího zakrytí úst a nosu zásadně záleží na dobrém materiálu a důmyslném zpracování použité pomůcky. Vícevrstvá respirační maska QQQ PPE Respirator KN95 je uživateli opakovaně žádána díky pohodlnému nošení a příznivé ceně, zvláště za sadu více kusů. Objednejte si i vy do zásoby osvědčené respirátory QQQ PPE s nastavitelnou sponou na nos, která omezuje mlžení brýlí.

QQQ PPE: vyhledávané ochranné pomůcky

Ochranné pomůcky QQQ PPE přináší na čínský i světový trh ověřená společnost Hangzhou Sanqiang Safety Protection Product. Sídlí v Hangzhou, hlavním městě provincie Zhejiang ve východní Číně, v městské části Yuhang. Je to asi 200 km jihojihozápadně od Šanghaje – důležitého hospodářského centra a nejlidnatějšího města Číny. Společnost vznikla roku 2010 a od té doby se prudce rozvíjí díky neustálému vědeckému a inovativnímu přístupu. Obdržela řadu čestných uznání a ve svém oboru má významné postavení.

Certifikovaný dodavatel respirátorů

Respirátory i další produkty značky QQQ PPE plně vyhovují kvalitativním normám Evropské unie a získaly certifikaci CE. Můžete je tedy s plnou důvěrou obstarat všem členům rodiny.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest