Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Přebalovací podložky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přebalovací podložky

Přebalovací podložky jsou šikovným a hygienickým pomocníkem pro rodiče, kteří se starají o malé děti. Jednorázové hygienické podložky nabízejí spolehlivou ochranu matrace před znečištěním během přebalování, odnaučování dětí od používání plenek nebo v poporodním období.

Proč by vám doma neměly chybět jednorázové přebalovací podložky

Co vám tyto jednorázové podložky mohou nabídnout? První a velmi důležitou vlastností je vysoká absorpční schopnost. Díky speciálně navržené výplni udržují vlhkost uvnitř a zabraňují pronikání tekutin na matraci. To představuje velkou výhodu, protože se vyhnete skvrnám, nepříjemnému zápachu a značně si usnadníte údržbu matrace. Navíc, materiál přebalovacích podložek je šetrný k pokožce a zároveň splňuje standardy pro hygienické produkty. Jejich povrch je příjemný na dotek, takže se dítě cítí komfortně – vleže i vsedě. To jistě uvítá každý rodič, který chce přirozeně potomkům zajistit pohodlí a bezpečí.

Vítaní pomocníci při každodenní péči o dítě, ale i v jiných situacích

Jednorázové přebalovací podložky vás nadchnou svou praktičností. Jsou lehké, snadno přenosné a jednoduše použitelné, vždy a všude po ruce. S pomocí hygienických podložek si můžete být jisti, že při přebalování či trénování dítěte na nočník bude jeho prostředí čisté, suché a pohodlné. A mohou se vám hodit i v jiných situacích, kdy je potřeba chránit povrchy a udržovat hygienu. Například při péči o inkontinentní osoby, jako nouzová náhrada WC při cestování, pro zdravotní nebo rehabilitační účely, při domácí manikúře, pedikúře, ale i při malování a dalších kreativních aktivitách. Vždy minimalizují nepořádek a usnadňují úklid.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest