Penhaligon´s Mini Set 3 Dárková kazeta 5x5 ml - toaletní voda Bayolea + toaletní voda Sartorial + toaletní voda Blenheim Bouquet + toaletní voda Juniper Sling + kolínská voda Endymion

Popis produktu

Se značkou Penhaligon's se vydáme do Velké Británie zpět do roku 1870, kdy tato značky poprvé zasáhla svět vůní a okouzluje ho dodnes. Jistě okouzlí i vás svými výjimečnými vonnými kompozicemi, které vám umožní zazářit. Proč ale mít jen jednu vůni, když jich můžete mít s Penhaligon's Mini Set 3 rovnou pět? Poodhalte tajemství přitažlivosti čtyř toaletních vod a jedné kolínské vody značky Penhaligon's.

Bayolea

Vůně svěžesti, elegance a šarmu, to je moderní vůně toaletní vody pro muže Penhaligon's Bayolea, která spatřila světlo světa v roce 2014. Vůně, která vám dodá pozitivní energii a optimismus do každého dne, je založena především na dvou klíčových složkách. Na vůni aromatické levandule a osvěžujícím aromatu citronové trávy.

Sartorial

Spojte vytříbený britský vkus, eleganci a kořenité, aromatické vonné složení s dřevitými notami a získáte vůni toaletní vody pro muže Penhaligon's Sartorial, která pochází z dílny uznávaného parfuméra Bertranda Duchaufourea, který ji představil v roce 2010. Vůně, která zvýrazní vaše charisma, je vhodná pro denní i večerní příležitosti.

Blenheim Bouquet

Vůně toaletní vody Blenheim Bouquet je nejprodávanější vůní britské značky Penhaligon's, vznikla již v roce 1902 a byla vytvořena na žádost vévodkyně Marlborough. Ani za více než 100 let působení v omamném světě vůní neztratila na své eleganci a osobitosti. Přináší vonný koncert, který je zkomponován z pikantních akordů a svěžích not, které jsou zastoupeny vůní citrusů a z vůně levandule, pižma a borovice.

Juniper Sling

Dřevitá kořenitá vůně toaletní vody Penhaligon's Juniper Sling je určena pro muže a ženy a řadí se tak k oblíbeným unisex vůním. Inspirací této vůni se stal oblíbený britský nápoj London Dry Gin, proto je také její klíčovou složkou jalovcová bobule, ze které se London Dry Gin vyrábí. Bavte se s touto vůní, která je určena především do teplejších dnů, nejen nad skleničkou lahodného ginu.

Endymion

Pokud hledáte tajnou zbraň, která se vám osvědčí ve hře svádění, našli jste ji s vůní kolínské vody pro muže Penhaligon's Endymion. Originální orientální kořenitá vonná kompozice byla vytvořena v roce 2003 a její název našel svou inspiraci v řecké mytologii. Vůně se stane vašim doplňkem pro denní i večerní příležitosti.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil!
Napište první recenzi.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest