Pascal Morabito My Diamond Parfémované vody pro ženy

Popis produktu

Parfémovaná voda Pascal Morabito My Diamond je pudrově-květinová dámská vůně s dominantním kosatcem a vanilkou. Můžete ji nosit do zaměstnání i ve volném čase, přes den, večer i pod pláštíkem magické noci. Stačí nanést pár kapek této kompozice na pulzní body pokožky a ihned se znásobí vaše energie, síla, sebevědomí i vášeň. Neváhejte, My Diamond má velkou moc…

Od šeříku přes fialku ke kosatci a sladké vanilce

Dámský parfém Pascal Morabito My Diamond otevírá výrazný šeřík, limetka a magnolie. Smyslnou střední vrstvu vytváří karafiát, muškátový oříšek, tuberóza a fialka. Velkolepý základ patří kosatci, vanilce, jantarové pryskyřici a erotizujícímu pižmu. Právě tyto složky se na vaší pleti udrží nejdéle a přitáhnou k vám nejvíce pozornosti.

Tajemství ženského sex-appealu? Vonný šperk!

Muže vždy přitahovaly ženy, které něčím vyčnívaly z davu. Okamžitě je chtěli blíže poznat. Nuže, jak na to? Opačné pohlaví mohou zaujmout vaše vyčesané vlasy, jejich lákavá barva, tetování, svůdná hra s brýlemi, koketní mrkání a mimika, odhalená ramena, vysoké podpatky, sexy vyšší hlas, výmluvnost, oslnivý úsměv… A rovněž vůně, která ho dokáže oslovit na emocionální úrovni. Tím pravým prostředkem z této oblasti je také parfémovaná voda Pascal Morabito My Diamond. Její složky jsou důmyslně zkombinované tak, aby maximálně podtrhly ženskost. Necháte se zlákat a dopřejete si ji coby svůj nový vonný šperk?

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.0

(hodnoceno 3x)

  • 50 % zákazníků doporučuje
  • 2x recenze zákazníků

Recenze 2x


Recenze nakupujícího - Heureka.cz

Pěkný obal hezky vune

Hanka
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Je hodně podobná 5th Avenue od Elizabeth Arden nebo Champs Elysees od Guerlain.


Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest