Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Pluie Toaletní vody pro muže

Skladem   |  (ID: )
364
Doručíme
K osobnímu odběru
Nevybrali jste si? Podívejte se na podobné vůně Otevřít rádce

Popis produktu

Toaletní voda Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Pluie – v překladu Dřevo & Déšť – je rychlý energický doping pro moderního gentlemana. Zahalte se jejími tóny a vychutnávejte si intenzivní vůni stromů po očišťujícím lijáku… Vůně Pascal Morabito Bois & Pluie vás doprovodí na pracovní jednání, ve volném čase, při večerní zábavě s přáteli i romantickými chvílemi ve dvou. Její ušlechtilé tóny přinesou příjemné a inspirující pocity vám, vašemu protějšku i širšímu okolí.

Skvěle sestavený citrusově-dřevitý mix

Vzrušující pánský parfém Pascal Morabito Collection Cologne Bois & Pluie otevírají aromatické citrusové výtažky z bergamotu, grapefruitu a pomeranče v hlavě. Výraznou strukturu kompozice Bois & Pluie obohacuje vůně fialek, červených bobulí a neroli v srdci. Hřejivé základové tóny se točí okolo elegantního cedrového dřeva, benzoinu a erotizujícího pižma.

Pascal Morabito – výjimečný tvůrce

Uznávaný francouzský umělec Pascal Morabito, dnes žijící a tvořící na Bali, působí jako sochař, architekt, klenotník, módní návrhář, básník i parfémář. Jeho nejznámější vůně Or Black se dostala až do Mezinárodního muzea parfémů ve francouzském městečku Grasse. Pascal Morabito je velmi originální, ale skromný člověk, který své dílo pokládá hlavně za poselství a formu mezilidské komunikace. Odrazem všestranného talentu tohoto tvůrce je i toaletní voda Collection Cologne Bois & Pluie.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 4.5

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Alternativy produktu


Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest