Parfémované vody na textilie

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Parfémované vody na textilie

Parfémovaná voda na textilie, obvykle v rozprašovači, slouží k rychlému a účinnému provonění oblečení, povlečení, záclon, závěsů, sedacích souprav, koberců, kabelek, cestovních zavazadel i obuvi. Kromě osvěžení a provonění všech typů textilií dokáže také pohltit nepříjemné pachy. Dopřejte si obláček příjemné vůně i v interiéru vašeho domova nebo po otevření kufru na dovolené! Parfémovanou vodou na textilie můžete také vzpružit sedačky vašeho rodinného vozu.

Jak se používá speciální parfém na textilie

Intenzivní vůně na textil se většinou aplikuje rozstřikováním ze vzdálenosti 30 cm. Při použití je třeba chránit oči a nenechávat výrobek v dosahu dětí nebo zvířat. Náhodně zasažené oči vypláchněte vodou a při nechtěném požití parfémované vody se obraťte na lékaře.

Jiný typ parfémovaných vod na textilie, například Tesori d´Oriente Laundry, se používá během praní. Jeden až dva uzávěry nalejte do přihrádky pračky na aviváž nebo do pěti litrů vody u ručního praní. Po krátkém působení bude vaše oblečení velmi svůdně a dlouhodobě provoněno.

Značky vyrábějící parfémované vody na textilie

Parfémované vody na textilie, založené na vodě a esenciálních olejích, vyrábí italská značka Nasoterapia, známá i v sortimentu bytových parfémů. Svou „sestřičku“ v podobě vůně prosycující veškeré textilie má také květinově-pižmově-dřevitá dámská parfémovaná voda Prada Infusion D'Iris. Legendární italská značka Prada vytváří luxusní módu a doplňky již od roku 1913. Uvedla se i ve filmech Ďábel nosí Pradu, Pravá blondýnka či v seriálech Sex ve městě a Přátelé. Prada, značka hollywoodských hvězd, přináší neustále novinky plné fantazie, které ocení i „parfémoví labužníci“.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest