Získejte řasenku Revolution Relove Power Lash Volume (8 ml) jako dárek k nákupu!

Nastavení filtrů

Panthenol Omega 9% D-Panthenol

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Panthenol Omega 9% D-Panthenol

Plánujete letní dovolenou u moře nebo dobrodružnou výpravu do hor? Aby vás netrápila zarudlá, sluncem podrážděná pokožka, objednejte zavčasu přípravky z řady Panthenol Omega 9% D-Panthenol. Může se na ně spolehnout celá rodina či parta přátel, protože mají unisexové složení.

Panthenol Omega 9% D-Panthenol: žádaná kosmetika pro opalování bez následků

Přípravky z řady využívají 9% D-panthenol (dexpanthenol), který účinně regeneruje, zklidňuje pokožku a urychluje hojení případných popálenin od slunce. Další dobrou službu kůži prokazuje obsažená bylina aloe vera či vitaminy A, E, F. Prospěšné je rovněž složení bez parabenů, chemických konzervantů či barviv. Dermatologicky otestovaná kosmetika Panthenol Omega 9% D-Panthenol tímto splňuje i nároky citlivé nebo alergické pokožky.

Vsadíte na tělové mléko nebo pěnu po opalování 9% D-Panthenol?

Kosmetikou po opalování Panthenol Omega 9% D-Panthenol ošetříte kůži vystavenou škodlivému UV zářením a přitom ji zvlhčíte i nasytíte prospěšnými přírodními látkami. TOP výrobkem z řady Panthenol Omega 9% D-Panthenol je tělové mléko po opalování After-Sun Lotion Aloe Vera. Zanechává pokožku zklidněnou, vyživenou, jemnou a s působivým opálením. Výborných výsledků dosáhnete i pěnou po opalování Panthenol Omega 9% D-Panthenol After-Sun Mousse Aloe Vera, která prohřátou kůži jak zklidní, tak příjemně ochladí. Kromě dexpanthenolu v této pečující kosmetice exceluje šťáva z listů aloe vera, která má dezinfekční efekt a podporuje tvorbu nových kožních buněk. Pěna po opalování Panthenol Omega se snadno aplikuje a rychle vstřebává. Uvidíte, že ji rychle přijmou za svou i ke všemu kritičtí teenageři…

Doprava:
Platba:
Certifikace: