Získejte lak na nehty jako dárek k nákupu značky OPI

Panthenol Omega

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Panthenol Omega

Jak ulevit zarudlé, sluncem podrážděné pokožce? Spolehněte se na přípravky značky Panthenol Omega! Jako hlavní účinnou složku využívají D-panthenol (dexpanthenol), který regeneruje, zklidňuje pokožku a urychluje hojení popálenin. Najdete v nich rovněž rakytník, aloi vera či vitamíny A, E, F. Jistě uvítáte složení bez parabenů, chemických konzervantů či barviv a dermatologické testování kosmetiky Panthenol Omega, která tímto vyhovuje i potřebám citlivé nebo alergické pleti.

Panthenol Omega: Rozmazlování pokožky po opalování

Značku kosmetiky po opalování Panthenol Omega zastřešuje společnost Omega Pharma, zaměřená na prodej léčiv, zdravotnických prostředků, výživových doplňků a kosmetiky. Je součástí globální skupiny Omega Pharma-Perrigo se sídlem v Belgii a Michiganu, která působí ve více než 80 zemích světa a zaměstnává téměř 13 000 lidí.

Vybírejte z tělových mlék, másel i pěn Panthenol Omega

Produkty po opalování Panthenol Omega jsou na trhu jako tělová mléka, másla i pěny, aby si každý zájemce vybral konzistenci, která mu bude maximálně vyhovovat. Hodně žádané je tělové mléko Panthenol Omega 9% D-Panthenol After-Sun. Kromě regenerace po opalování příznivě působí proti stárnutí kůže a obnovuje její pružnost. Oceníte ho i v celoroční péči o pokožku všech typů. Doplňkem značky Panthenol Omega jsou kapsle s vysokým obsahem D-panthenolu k vnitřnímu užívání.

Doprava:
Platba:
Certifikace: