OPI Nail Lacquer

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě OPI Nail Lacquer

Chcete lak na nehty, který nosí celebrity, třeba Serena Williams, Katy Perry či sestry Kardashianovy? Zapátrejte v populární řadě OPI Nail Lacquer a obratem ho máte doma!

OPI Nail Lacquer: super kabátek pro vaše nehty

Značka OPI Los Angeles, divize společnosti Wella, je světovým lídrem v oboru profesionální péče o nehty. Silně pigmentované laky OPI Nail Lacquer prosluly svým výjimečným složením, módními barvami a ikonickými názvy. Jsou mimořádně bohaté, mají dlouhou trvanlivosti i odolnost vůči oděru. Uživatelkám tak nabízejí cenově dostupný luxus. V řadě OPI Nail Lacquer si vyberete nejvhodnější lak podle ročního období, na prázdniny, do školy, kanceláře, na pracovní pohovor, na svatbu i jinou významnou příležitost. A vaším nákupem také pomůžete potřebným, neboť značka OPI klade důraz na společenskou odpovědnost a charitu.

Trvanlivé laky na nehty s intenzivní barvou a leskem

Inspirujte se například kolekcí laků na nehty OPI Nail Lacquer Power Of Hue. Nabízejí intenzivní barvu, lesk i vytrvalost a neobsahují škodlivé látky jako DBP či toluen. Díky jedinečnému štětečku Pro Wide™ lak na nehty snadno nanesete. Pro větší výdrž použijte také podkladový a vrchní bezbarvý lak. Barevná vrstva laku na nehty OPI Nail Lacquer podle vašeho výběru bude tedy ta prostřední. Dodržíte-li tato doporučení, máte od nehtového makeupu nadlouho pokoj a můžete se plně věnovat zdobení světa… Celou paletu barev laků na nehty pak předkládá dárková kazeta OPI Nail Lacquer Power Of Hue.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest