OPI

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce OPI

Profesionální značka OPI, která je spojována s luxusní péčí o nehty, na trhu působí více než 30 let. Značka OPI byla založena v Los Angeles Georgem Schaefferem a původně začínala s výrobou dentálních materiálů. Materiály, které se používaly v dentálním průmyslu a také v průmyslu v oblasti nehtů byly velmi podobné, a tak značka OPI představila světu první vysoce kvalitní akrylový systém. První produkt z oblasti péče o nehty byl nejdříve určen do nehtových studií, později se však značka dostala až k zákaznicím a byla určena i pro domácí péči o nehty.

Dokonalá péče o nehty

Značka OPI je v současné době prodávána ve více než 100 zemích světa a ročně vyprodukuje více než 50 milionů přípravků. Výrobky OPI nejsou testovány na zvířatech. V sortimentu této uznávané značky najdeme nejen laky na nehty a výživné oleje na nehty, ale také krémy na ruce.

Laky oblíbené celebritami

Laky OPI se vyznačují vysokou odolností a širokým výběrem barev, který kromě limitovaných edicí nabízí 200 stálých odstínů. Značku OPI si zamilovaly také známé celebrity jako například Serena Williams, Katy Perry či sestry Kardashianovy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest