Nivea Posilovací guma Dárky pro ženy

  |  (ID: )
Doručíme
K osobnímu odběru

Popis produktu

Kdo by neznal značku Nivea? Vsadíme se, že typický modrý kelímek s univerzálním krémem Nivea provází už od dětství i vás. Na obličej, na suchou pokožku, drsné paty, vysušené ruce nebo po opalování, kdykoliv bylo třeba, vynořil se modrý kelímek a vše napravil. Od uvedení legendárního Nivea Creme na trh uplynulo již víc než sto let a od té doby provází celé generace rodin ve více než 200 zemích světa. Aniž by se razantně změnilo jeho složení, vůně a textura. Ale už dávno to není pouze o Nivea Creme. Sortiment značky dnes čítá pleťovou i tělovou kosmetiku, linii pro ženy, děti i muže i opalovací přípravky. Jak to celé začalo?

Legendární modrý kelímek Nivea Creme

U vzniku společnosti Nivea stáli tři muži: farmaceut Oscar Troplowitz, chemik Isaac Lifschütz a dermatolog Paul Gerson Unna. A také zcela nový emulgátor Eucerit, který umožňoval spojit vodu a olej do stabilního krému. V roce 1911 pak trojice představila Nivea Creme. Název společnosti našel inspiraci v jeho sněhobílé barvě a úpravou latinského výrazu „sněhový“ vznikla Nivea. Jejím cílem bylo vyrábět kvalitní kosmetiku pro každého. Revoluční Nivea Creme se díky svému inovativnímu stálému složení a neměnné konzistenci mohl vyvážet do celého světa a tři roky po svém zrození již byl dostupný na všech kontinentech. Dnes můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná o jeden z nejúspěšnějších kosmetických přípravků všech dob.

Výjimečná kosmetika na celý život

Dlouhá úspěšná cesta kosmetiky Nivea pokračuje dodnes. Za vznikem stáli tři lidé s jasnou vizí, dnešní výzkum pod hlavičkou Nivea zaměstnává stovky vědců. Díky nim značka neustále přináší povedené kosmetické inovace a mnohé z nich už v dnešní době pokládáme za naprostou samozřejmost. Věděli jste, že Nivea jako první představila pleťový krém a mléko, opalovací krém s ochranným faktorem, přípravky po holení bez alkoholu, speciální linii pro zralou pleť a protivráskové krémy s koenzymem Q1O? Ať jste muž či žena, bez ohledu na věk, s jakýmkoliv typem a odstínem pleti, buďte si jistí, že Nivea má řešení přesně pro vás.

Prozkoumejte

Loading…
Hodnocení 5.0

(hodnoceno 1x)

  • 100 % zákazníků doporučuje
  • 1x recenze zákazníků

Recenze 1x

Věra D.
Recenze návštěvníka - Elnino.cz

Doporučuji ostatním.Produkt je lehký,přenosný, účinný

  • Rozlišení stupňů obtiznosti
  • Nemám výhrady
Přidejte recenzi a pomozte ostatním při výběru.

Vybrali jsme pro vás


Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest