NeoStrata

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce NeoStrata

Hledáte účinnou a kvalitní kosmetiku s viditelnými výsledky? Pak vás jistě zaujmou produkty značky NeoStrata založené doktorem Van Scottem a doktorem Yu, kteří patří ke světově uznávaným dermatologům. Jejich úspěch je založen mimo jiné na tom, že jsou tvůrci a držitelé patentu na první peeling kyseliny glykolové. Jako první také objevili omlazující účinky Alfa Hydroxy kyselin, Poly Hydroxy kyselin, bionických PHA kyselin a acet-aminocukrů, čímž se zasloužili o revoluci v boji proti stárnutí pleti.

Kvalitní a účinná kosmetika NeoStrata

Produkty NeoStrata jsou založeny na neustálém pokroku a vědeckých technologiích, jsou vyráběny na základě patentovaných postupů a doporučovány odborníky na celém světě. Cílem značky je zasloužit se svými produkty o zdravě, rozzářeně a mladistvě působící pleť. Produkty NeoStrata, které si vysloužily nejprestižnější ocenění v oboru, mají prokázané účinky u široké škály typů pleti a bojují také proti kožním problémům například v podobě stárnutí vlivem slunečního záření, suché pleti nebo akné. Mezi poslední počiny značky patří objev nové technologie redukující hluboké vrásky nazvané Aminofil.

Těšte se na viditelné výsledky se značkou NeoStrata i vy

Chcete se radovat z viditelných účinků produktů NeoStrata i vy? Vyzkoušejte například protistárnoucí hydratační pleťový krém NeoStrata Restore Bionic, který zpevňuje a vyhlazuje pleť, podporuje tvorbu kolagenu, redukuje linky a vrásky, má silný hydratační účinek a zvyšuje ochrannou bariéru pleti. Na hydrataci těla je zase určený tělový krém na suchou pokožku NeoStrata Targeted Treatment Dry Skin, jenž hydratuje a změkčuje vysušenou a zhrublou pokožku a má exfoliační účinek odstraňující odumřelé kožní buňky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest