Nastavení filtrů
Pohlaví
  • Muži
  • Ženy
  • Unisex
  • Děti
Řada

Naomi Campbell Bohemian Garden

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Naomi Campbell Bohemian Garden

Ráda provokujete nápadně nalakovanými nehty? Právě podobu sexy drápku na sebe vzal vonný doplněk Bohemian Garden, jemuž vládne aroma broskvového květu, citronu, konvalinky a růže. Řada Naomi Campbell Bohemian Garden odráží svobodomyslnost francouzských bohémů a styl bohemian chic. Je-li vaší duši blízký, určitě po ní sáhněte!

Naomi Campbell Bohemian Garden: populární doplňky pro volnomyšlenkářky

Parfém Naomi Campbell Bohemian Garden předkládá ovocné otevření s citronem, hruškou a broskvovým květem, v srdci konvalinku, jasmín, růži, květ pomerančovníku a květ bavlníku, v trvanlivém základu pak erotizující vanilku, pižmo, mech, cedrové a santalové dřevo. Na trhu je v podobě toaletní vody, parfémované vody a deodorantu.

Voňavá souhra produktů z řady Naomi Campbell Bohemian Garden

Zatímco toaletní či parfémovaná voda Bohemian Garden podtrhne vaši přirozenou ženskost, kterou doladí jemnými květinově-ovocnými akordy, deodorant potlačí následky případného zpocení. Dopřejte si po celý rok voňavou souhru produktů z velmi ženské řady Naomi Campbell Bohemian Garden! Užijete si s ní radostný vonný koncert, který vás zavede do letní, květy hýřící zahrady. Vonná kompozice Naomi Campbell Bohemian Garden dokonale vynikne v teplejší části roku, jejíž optimismus podpoří během všedních dnů i přitažlivých vlahých večerů. Aplikujte vůni Bohemian Garden na prokrvená místa pokožky a využijte i ta méně známá, ale o to rafinovanější: v podkolenních jamkách či na kotnících.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest