Montana

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Montana

Prahnete po uvolnění, ale i neobyčejných zážitcích? Ozdobte se vonnými šperky značky Montana! Každý z nich podpoří vaši smyslnou stránku i sebevědomí. K aplikaci dámských a pánských vonných doplňků Montana využijte prokrvená místa pokožky, která vonné ingredience prohřejí, a tím dají více na odiv.

Montana: pohledné francouzské vůně pro každou kapsu

Francouzský parfémový dům Montana proslavil již roku 1986 dámský Parfum de Peau se silnými živočišnými a koženými akordy. O tři roky později ho následovala pánská vůně v podobném duchu. Zaujala také kolekce Mood z roku 2006. Skládá se ze tří velmi ženských vůní, jejichž kompozice je buď květinová (Sensual), chypre-květinová (Sexy) nebo orientálně květinová (Soft). Sortiment se stále rozšiřoval – až dámský parfém Peau Intense s kadidlem, bulharskou růží a kůží uvítal 20. léta 21. století. Úspěšně navázal na prvotinu značky, ale s přihlédnutím ke vkusu a prioritám dnešní akční a svobodomyslné ženy. Pozornost si zaslouží i flakonky a příznivé ceny moderních vonných doplňků značky Montana.

Která parfémová díla Montana oceňují naši zákazníci?

Příznivými ohlasy se pyšní toaletní voda pro muže Graphite (2011), za jejímž vznikem stojí uznávaná parfémářka Nathalie Lorson. Definuje ji hřejivé cedrové dřevo, guajakové dřevo a zemitý fialkový list v doprovodu pikantního pepře. Muže láká i vůně toaletní vody Initial (2015). Má úvod složený z kardamomu, skořice, bergamotu a muškátového oříšku, srdce tepající v rytmu tonkových bobů a základ prodchnutý jemným cedrovým dřevem. Mocným pomocníkem při ženském svádění jsou parfémované vody Suggestion Eau Cuivree, Suggestion Eau d'Or a Suggestion Eau d'Argent. Inspirují se drahocennými kovy: mědí, zlatem a stříbrem. A toaletní vodu Parfum de Femme vystihuje ženskost ukrytá ve vůni. Co více si přát…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest